Costa Coffee ze słodką promocją walentynkową

Udostępnij artykuł
W dniach 12-14 lutego na klientów sieci kawiarni czeka specjalna oferta. Przez cały weekend na drugą kawę przygotowaną przez baristę, kawę paczkowaną lub słodkie wypieki otrzymają rabat 50 proc. Promocja obowiązuje we wszystkich kawiarniach na terenie Polski.

Sieć kawiarni Costa Coffee rusza ze specjalną weekendową ofertą przygotowaną z okazji zbliżających się Walentynek. Od 12 do 14 lutego każdy klient otrzyma drugą kawę lub słodki wypiek za połowę ceny. Promocja dotyczy kaw przygotowywanych przez baristę, a także każdego rodzaju kaw paczkowanych i kapsułkowych. Wśród wypieków objętych rabatem znajdziemy maślanego croissanta z czekoladą, cynamonowego rollsa oraz klasyczne, ciastko z rodzynkami – każda z tych opcji została dobrana tak, aby komponowała się z rozgrzewającym napojem.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w wyznaczonych dniach odwiedzić wybraną kawiarnię Costa Coffee i zamówić na wynos dwa produkty objęte rabatem. Zamówienia składać można także przez aplikację Uber Eats, gdzie w dniach 12-14 lutego czeka akcja 2 za 1 na kawę Caramel Salted Latte oraz wypieki Costa Coffee.  

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać
się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.