Cukiernia Sowa z nową lokalizacją

Nowym najemcą Rental Parku w Gdańsku, została polska sieć. Będzie to pierwszy punkt gastronomiczny na mapie parku handlowego, który powstanie na parterze budynku B. Obecnie trwają prace adaptacyjne, a oficjalne otwarcie lokalu zaplanowane jest na II połowę kwietnia.

Cieszymy się, że dzięki nowemu najemcy możemy rozszerzyć ofertę Rental Parku. Dzięki temu zaoferujemy klientom nową kategorię produktów. Mamy nadzieję, że słodkie wypieki i aromatyczna kawa, umilą odwiedzającym czas spędzony w centrum. Podpisanie tej umowy to kolejny krok w realizacji naszej strategii. Polega ona na rekomercjalizacji obiektu jako miejsca codziennych zakupów. Tym samym udało nam się osiągnąć poziom komercjalizacji na poziomie 94 proc. W obecnych czasach to prawdziwy powód do dumy – mówi Robert Wysłocki, wiceprezes zarządu RWS Rental Park.

W ofercie cukierni znajdą się tradycyjne wypieki. Powstają w oparciu o wieloletnie receptury. Są przekazywane z pokolenia na pokolenia. Chodzi m.in. o pieczywo, ciasta, artystyczne torty i czekoladowa galanteria. Uzupełnieniem słodkiej oferty cukierni będzie kawa z własnej palarni – Sowa Caffè 100 proc. Arabica.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać s
ię z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.