Dine In w apartamentach hotelowych Nobu Warsaw

Restauracja zlokalizowana w obiekcie ponownie zaprasza gości do apartamentów. Z tej okazji pojawiała się specjalna oferta. Dzięki niej można spróbować dań w przestrzeni hotelowej. Dine In to ekskluzywne doświadczenie kuchni Nobu z prywatnym serwisem w wynajętym za niewielką opłatą apartamencie.

To przeżycie, które pozwala na zorganizowanie kolacji czy obiadu w zarezerwowanym tylko do własnej dyspozycji apartamencie. Gościom korzystającym z Dine In przysługuje prywatny serwis. Dania i napoje obsługa dostarczy do ich pokoju.

Kultowe dania w apartamencie

Stoliki polskich restauracji pozostają niedostępne dla gości. Nobu postanawia przenieść klimat przestrzeni restauracyjnej do hotelowych apartamentów.

W ramach Dine In dostępne są najbardziej znane pozycje z karty restauracyjnej. Innowacyjne podejście Nobu Matsuhisy do japońskiej kuchni pozwoliło na stworzenie licznych dań. Wiele z nich stało się wizytówką restauracji. Mowa m.in. o sałatce z homara z sosem Spicy Lemon czy Black Cod Miso. Od tego tygodnia cieszyć się nimi można już nie tylko w swoim domu.

Propozycje Nobu

Sympatyków tradycyjnej kuchni japońskiej zainteresuje pakiet Taste of Nobu. To pobyt połączony z pięciodaniowym posiłkiem Omakase. Jest serwowany do pokoju w postaci room service. Omakase oznacza „Zostawiam wybór Tobie”. To selekcja dań w formie niespodzianki przygotowanych przez szefa kuchni – Yannicka Lohou.

Nobu Hotel Warsaw oferuje obecnie w pełni elastyczną opcję rezerwacji noclegów, która zawiera śniadanie oraz bezpłatny upgrade w cenie pokoju.

Atrakcje dostępne w ofertach, w tym Dine In, spełniają wszystkie zasady bezpieczeństwa i higieny.
Więcej o ofertach specjalnych na: warsaw.nobuhotels.com/pl/offers

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoz
nać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.