Dobro & Dobro Cafe świętuje 5. urodziny i przedstawia historię marki na specjalnych kubkach

Udostępnij artykuł
Sieć ma w swoim portfolio najmniejszą kawiarnię w Polsce, wpisaną do księgi rekordów. W tym roku marka wkroczyła również do Czech. Z okazji okrągłych urodzin brand przygotował projekt, poświęcony ludziom, którzy tworzyli, rozwijali i wspierali Dobro & Dobro. Są nimi goście, pracownicy oraz założyciele, którzy znaleźli się na jubileuszowych kubkach.
Historia na kubeczkach

Kawiarnia – to nie tylko kawa, to również ludzie, którzy dzielą się dobrem oraz miejsce, które inspiruje. Na progu pięciolecia, chcielibyśmy przede wszystkim powiedzieć, że jesteśmy bardzo wdzięczni. Historia Dobra od początku zawdzięczała wiele ludziom, którzy nas wspierali. Dlatego chcemy mówić o tym głośno! Dziękujemy, że stworzyliście razem z nami dużą rodzinę Dobra, która poszerza się na całą Polskę i od niedawna, Europę. W swoje urodziny chcemy, żeby każda osoba pijąca kawę od Dobro&Dobro Cafe odnalazła na kubeczku siebie, swoje miasto, to z czym się definiuje oraz zapoznała się z krótką historią dużej przygody Dobro&Dobro Cafe mówią Inna i Oleg Yarovi.


Z tą myślą siec stworzyła oryginalny design kubeczków urodzinowych. Każdy z nich opowiada o historii dobrych ludzi. Najmniejszy kubek prezentuje miasta, w których są kawiarnie oraz te, w których się otworzą. Są nimi – Warszawa, Wrocław, Kraków, Kalisz, Łódź, Gdańsk.

Rozwój marki

Pięć lat intensywnego rozwoju zawdzięczamy ludziom, którzy tworzyli historię Dobra. Szukaliśmy sposobu, w jaki moglibyśmy podziękować naszym gościom oraz drużynie dobra. Zdecydowaliśmy przedstawić historię naszej sieci na kubeczkach firmowych Dobro&Dobro Cafe. Wybraliśmy bohaterów wśród stałych gości, niektórzy byli z nami od początku – kiedy w 2016 roku przy Puławskiej zaistniała najmniejsza kawiarnia w Polsce. Narysowaliśmy podobizny każdego z nich, ocyfrowaliśmy grafikę, umieściliśmy na projekcie kubków firmowych, żeby wydrukować i wysłać do kawiarń na terenie całej Polski – mówi Maryna Glagovych, manager ds. marketingu.

Kubki specjalne

Kubek o wielkości M opowiada o historii Dobra, która zaczęła się od rodziny Yarovych, wraz z otwarciem najmniejszej kawiarni w Polsce. Na kubku są pokazani również wyjątkowi ludzie, którzy zaczynali swoją wycieczkę z Dobro&Dobro jako bariści, a dzisiaj pracują na stanowiskach rozwoju sieci. 

Ale to goście inspirują do dzielenia się dobrem. Dlatego największy kubek został poświęcony właśnie im. Jak mówią twórcy, w ciągu pięciu lat powstała duża rodzina dobro manów, która do dziś definiuje każdy ich krok, i tej ścieżce najbardziej ufają.

Na kubkach przedstawieni są jedni z pierwszych gości dobro&dobro cafe. Marcin Wróbel – programista od podwójnego espresso, już od pięciu lat ma w kawiarni własną filiżankę. Gosia i Karolina – przyjaciółki z banku, zawsze przychodziły na latte z miodem i miłą rozmowę. A także zespół muzyczny IZZI – pierwszy, który wystąpił w dobro&dobro cafe, modelka oraz muzyk rockowy – Wojciech Jabłoński, gitarzysta zespołu Kult.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać
się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.