Gastronomia pod ścianą – zapis LIVE z Sylwestrem Cackiem

Udostępnij artykuł
W ubiegły czwartek, 7 maja o godz. 19:45 na profilu Facebook Nowości Gastronomicznych odbyła się rozmowa na żywo z udziałem Sylwestra Cacka, prezesa zarządu Sfinks Polska i przewodniczącego Rady Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu. Dyskusję poprowadziła Milena Kaszuba-Janus, redaktor naczelna czasopisma Nowości Gastronomiczne oraz naszego portalu Horecanet.pl. Zapraszamy serdecznie do wysłuchania rozmowy.

W tracie rozmowy poruszyliśmy tematy związane we wsparciem rządowym dla przedsiębiorców, działaniami Związku Pracodawców HoReCa oraz przygotowaniu lokali na ponowne przyjęcie gości. Sylwester Cacek opowiedział również o tym, czy uważa uruchomienie restauracji 18 maja za realne.

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem LIVE i przypominamy, że już jutro 13 maja o 19:45 odbędzie się kolejna rozmowa. Tym razem z Pawłem Światczyńskim, CEO Restaurant Week i Maciejem Żakowskim, współwłaścicielem ORZO People Music Nature.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 12.05.2020
Aktualizacja: 13.05.2020