Helska Cassubia po całkowitej modernizacji

Udostępnij artykuł

Obiekt Cassubia znajdujący się w Helu, wchodzący w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, doczekał się w pełni zakończenia prac modernizacyjnych. Wyremontowano 54 pokoi, elewację, a także parking dla gości.

Cassubia Hel

Cieszymy się, że już wszystkie praca remontowe ukończono, a nasi goście mogą w pełni korzystać z naszego obiektu. Nowa elewacja budynku oraz wyremontowany parking to już ostatnie etapy całościowej modernizacji naszego helskiego obiektu. W zeszłym roku oddaliśmy do dyspozycji gości 54 w pełni zmodernizowane pokoje. Teraz to już zupełnie inna, nowoczesna Cassubia, która wzmacnia swoją pozycję wśród obiektów turystycznych zlokalizowanych na Półwyspie Helskim – podkreśla Michał Szopa, kierownik obiektu Cassubia.

Zakres prac w obiekcie Cassubia

Oprócz pokoi charakteryzujących się stonowaną kolorystką, minimalizmem, a także lokalnymi dekoracjami, obiekt Cassubia może pochwalić się nową elewacją wpisującą się w otoczenie nadmorskiego klimatu. Dodatkowo wyremontowano i oddano do użytku parking na 35 miejsc .

Obiekt znajduje się w samym środku Helu. Większość lokalnych atrakcji, takich jak port rybacki, główny deptak miasta, fokarium, a także port jachtowy z nowoczesną mariną, usytuowana jest w pobliżu Cassubii.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.07.2022
Aktualizacja: 28.07.2022