Hotel Stary Tartak dołączył do grupy Polskie Hotele Niezależne

Udostępnij artykuł

Zdecydowałam się na współpracę z Polskimi Hotelami Niezależnymi, ponieważ jest to zrzeszenie hoteli niezależnych. Podoba mi się plan działania oraz promocji proponowanych przez PHN – powiedziała Dorota Stadnicka, właścicielka Hotelu Stary Tartak.

Hotel Stary Tartak

Hotel położony jest w Iławie, nad samym Jeziorem Jeziorak. Każdy pokój posiada przestronną, wykończoną kamieniem naturalnym łazienkę oraz balkon, z którego można podziwiać najdłuższe w Polsce jezioro.

Na relaks i odprężenie Goście mogą również liczyć w Strefie Spa, w której bezpłatnie można korzystać z sauny suchej, sauny parowej, podświetlanego jacuzzi, kamiennej rzeki, pokoju wypoczynkowego ze słoneczną łąką, tepidarium (podgrzewane leżaki i ławeczki ceramiczne), oraz komfortowych leżaków z trawy cytrynowej. W hotelowej restauracji dominuje kuchnia staropolska. Niepowtarzalne dania przygotowywane są ze świeżych, wyselekcjonowanych produktów oraz najwyższej jakości składników. Hotel Stary Tartak to miejsce doskonałe zarówno na wypoczynek, jak i na organizację konferencji i szkoleń. Oferuje kompleksowo wyposażone sale konferencyjne.

Zdecydowałam się na współpracę z Polskimi Hotelami Niezależnymi, ponieważ jest to zrzeszenie hoteli niezależnych. Podoba mi się plan działania oraz promocji proponowanych przez PHN. Możliwość rozmowy z ludźmi z branży na temat rozwiązywania problemów hotelarskich jest dla mnie bardzo ważna. Działania w Grupie są zawsze korzystne dla obu stronmówi Dorota Stadnicka, właścicielka Hotelu Stary Tartak.

W dzisiejszych czasach, kiedy hotelarze w Polsce raz po raz zmagają się z licznymi przeciwnościami losu i  borykają z wieloma problemami, możliwość współdziałania w Grupie nabiera coraz większego znaczenia. Dla nas każdy kolejny Hotel, który decyduje się na współprace z PHN, to na pewno ogromna wartość, ale i poczucie, że należy tworzyć platformę do bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń, kreować i wdrażać nowe pomysły na prowadzenie działalności hotelarskiej w każdej lokalizacji, iść do przodu z Grupą Ludzi, dla których hotelarstwo to nie tylko biznes, ale i pasjamówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.

Dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Właścicielką oraz cała Załogą Hotelu Stary Tartak. To dla nas zaszczyt oraz pewność, że zarówno nasza Grupa jak i Goście PHN zyskaliśmy obiekt, w którym gościnność to nie tylko słowo, a hotelarstwo znaczy więcej niż tylko profesjadodaje.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SWIAT-HOTELI-wrzesien-pazdziernik-2022-2.jpg

O Fundacji Polskie Hotele Niezależne

Wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

Źródło: PHN

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 08.12.2022
Aktualizacja: 08.12.2022