ibis Music wraca w nowej odsłonie „We are open”

Jej ideą jest odkrywanie lokalnych dźwięków i wschodzących muzycznych talentów na całym świecie. Tym razem marka zaprasza miłośników muzyki na wirtualną podróż, której przewodnikiem jest m.in. brazylijska gwiazda Pablo Vittar. Jednym z przystanków na globalnej trasie ibis Music jest Polska, którą reprezentuje alternatywne duo Youth Novels. Elektryzujący koncert młodych artystów z Poznania można już obejrzeć na kanale ibis na YouTube, Facebooku i Instagramie.     

Dla wszystkich miłośników nowych brzmień Accor przygotował wirtualną trasę koncertową ibis Music We Are Open. Głównym przesłaniem inicjatywy jest połączenie ludzi z różnych zakątków świata za pomocą muzyki, różnorodności i wspólnej nadziei w niepewnych czasach. Marka współpracuje z Sony Music Entertainment i Spotify. W ramach kontynuowania ibis Music, przygotowano serię występów wschodzących lokalnych artystów. Wszystkie koncerty są transmitowane na kanałach social media ibis, a każdy może obejrzeć występy na Instagramie, Facebooku i YouTube marki.

Przewodnikami w wirtualnej muzycznej podróży są wszechstronnie utalentowany Charlie Winston, brazylijska supergwiazda Pablo Vittar i brytyjska piosenkarka Izzy Bizu. Każdy z headlinerów przygotował ekscytujący lineup z wybranych artystów serwujących świeże i elektryzujące dźwięki podczas wspólnej online’owej wyprawy. Wśród destynacji znalazły się m.in. Niemcy, Australia, Indie czy Maroko. 

Hotele ibis na całym świecie łączy to samo przesłanie. Być otwartym dla każdego, bez względu kim jest i skąd pochodzi. Dlatego nazwaliśmy tę trasę ibis Musi We Are Open – tłumaczy Caroline Benard, Vice President, Eco Brands Experience, Accor. – Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą pasją do podróżowania, gościnności i muzyki. Bez względu na wyzwania, jakie rzuca dzisiejsza rzeczywistość. Wierzymy, że nasza inicjatywa pomoże połączyć ludzi z różnych zakątków świata poprzez niesamowitą siłę muzyki – uniwersalny język, który nie zna granic. Co więcej, wierzymy, że świat pełen otwartości, to lepszy świat.

Polski przedstawiciel

ibis Music to inicjatywa z wieloletnią tradycją. Powstała z myślą o połączeniu doznań z podróży ze światem lokalnych dźwięków i wschodzących artystów z całego świata. Wydarzenia muzyczne zainicjowane w przestrzeniach hotelowych wspierają ideę muzyki łączą ludzi bez względu na pochodzenie, płeć, wiek czy narodowość. Tym razem reprezentantem Polski na międzynarodowej wirtualnej trasie jest poznański zespół Youth Novels, który tworzy duet Ania Babrakowska i Emil Nowak.

To dla nas duży zaszczyt dołączyć do ibis Music i być częścią ogólnoświatowej muzycznej podróży. Występować na trasie prowadzonej przez trzech wspaniałych headlinerów i wschodzących lokalnych artystów z całego świata to bardzo ekscytujące doświadczenie. Nie możemy doczekać się, aż wszyscy usłyszą naszą specjalną sesję na żywo. Została nagrana w hotelu ibis w naszym rodzinnym Poznaniu – mówią członkowie Youth Novels.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoz
nać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.