illy ponownie Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł

Włoska firma kawowa ponownie jest w gronie elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl. illy skorzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Trzy pokolenia kawowe

Aksamitny smak stał się synonimem illy dzięki świetnie zbilansowanej mieszance arabik z różnych stron świata i opatentowanej przez firmę już w 1934 r. metodzie konserwacji ziaren. Świeżo palone ziarna są poddawane działaniu sprężonego azotu (obojętnego w stosunku do kawy). Zapobiegając utlenianiu, a także dając zawsze ten sam, wyjątkowy zapach i smak. W latach 90. illy zapoczątkowało świetną artystyczną tradycję, która z powodzeniem trwa do dzisiaj. Corocznie powstają limitowane kolekcje illy Art Collection, a do zaprojektowania filiżanek zapraszani są wybitni artyści. W 1999 r. illy stworzyła Università del Caffè, by promować kulturę wysokiej jakości kawy we Włoszech i na całym globie. Produkty firmy obecne są na wszystkich kontynentach, w blisko 140 krajach. 

illy jest pierwszą włoską firmą kawową, która uzyskała certyfikat B Corp przyznawany za najwyższe standardy w działaniach prospołecznych i środowiskowych. To niezwykłe osiągnięcie, zważywszy, że wśród ubiegających się zdobywa go zaledwie 3 proc. firm! 

Oficjalnym dystrybutorem illy w Polsce jest firma Le Patio Polska Sp. z o.o., która działa na rynku już od ponad 20 lat.  Obok znakomitej kawy promuje także inne marki premium – herbatę Dammann, czekoladę Valrhona i Monbana, soki Granini, syropy Teisseire. 

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Także organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, również Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.08.2023
Aktualizacja: 17.11.2023