J.J. Darboven Poland Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł

Firma zajmująca się dystrybucją na polskim rynku kawy produkowanej przez firmę matkę, a także urządzeń niezbędnych do jej przygotowania w lokalu gastronomicznym dołączyła do grona elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl. J.J. Darboven Poland skorzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

J.J. Darboven Poland partnerem portalu

W ciągu ostatnich ponad 150 lat J.J. Darboven, z zarządzanego przez właściciela przedsiębiorstwa rodzinnego, stał się świetnie prosperującym i znanym na arenie międzynarodowej ekspertem od gorących napojów. 16 filii zatrudniających około 900 pracowników w 10 krajach Europy tworzy kręgosłup koncernu produkującego najwyższej jakości kawy, herbaty i kakao.

W tym roku firma J.J. Darboven Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi świętuje 30-lecie swojej działalności, a więc jubileusz współtworzenia kultury picia kawy i herbaty w Polsce.

J.J. Darboven Poland to synonim kompleksowej oferty umożliwiającej serwowanie wysokiej klasy kawy, herbaty i czekolady w oparciu o ponad 150-letnie  doświadczenie firmy matki.

Na tożsamość koncernu  składa się również świadomość ogromnej odpowiedzialności, ekologicznej, etycznej i społecznej. Dowodem na to jest szereg podejmowanych działań z zakresu zrównoważonego rozwoju. Działania te widoczne są na każdym etapie działalności, od miejsca zbioru surowca, przez jego transport, obróbkę, pakowanie i dystrybucję. Firma od wielu lat angażuje się na rzecz ludzi w krajach pochodzenia  produktów, czego przykładem jest duży asortyment produktów z certyfikatem Fairtrade czy projekt wspierający H.E.L.P.  To tylko część działań, które tworzą stanowią stały element codziennej działalności.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania „perłowego” jubileuszy firmy J.J. Darboven Poland.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Także organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, również Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.01.2023
Aktualizacja: 03.01.2023