Joanna Jędrzejczyk z nową marką dla siłowni i SPA

Udostępnij artykuł

Mistrzyni UFC weszła na rynek z marką suplementów diety Mylabs. Joanna Jędrzejczyk planuje swoje produkty wprowadzać także m.in. do hotelowych siłowni i centrów SPA & wellness.

Joanna Jędrzejczyk Mylabs

Marka MYLABS powstała w konkretnym celu, grupa bliskich sobie osób wpadła na pomysł, aby wspierać swoje, ale także  Twoje zdrowie i samopoczucie w codziennych wyzwaniach.  MYLABS powstało  przy współpracy technologów, dietetyków, specjalistów żywienia oraz Mistrzyni UFC — Joanny Jędrzejczyk, która dzięki swojemu mistrzowskiemu doświadczeniu pomogła stworzyć skuteczne suplementy diety DLA KAŻDEGO – czytamy na stronie internetowej Mylabs.

Producenci podkreślają, że każdy z produktów został zaprojektowany w oparciu wyłącznie o aktualne dane naukowe. Przy współpracy ze specjalistami z zakresu surowców, produkcji, a także dietetykami i ekspertami żywienia podążającym za najnowszymi badaniami w świecie medycyny i dietetyki.

Jak podkreśliła w rozmowie z nami Mistrzyni, produkty idealnie sprawdzą się jako suplementy dla klientów hotelowych siłowni, centrów fitness czy SPA.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec 2023

Źródło: Mylabs

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 11.07.2023
Aktualizacja: 11.07.2023