Julius Meinl – dostawca kawy, herbaty oraz ekspresów do biura

Udostępnij artykuł

Trudno wyobrazić sobie biuro bez kawy, herbaty oraz dobrego ekspresu. To pierwsza rzecz po jaką rano sięgają wszyscy pracownicy. Najczęściej to potrzeba szybszego obudzenia się, czasem smaku lub zwyczajnie przyzwyczajenia. Każdy powód jest dobry i gwarantuje jeszcze ten jeden krótki moment dla siebie, ostatni przed dniem wytężonej pracy. Jakie propozycje ma Julius Meinl?

Kawa Julius Meinl More than a moment

W przypadku pracowników biura coraz większą uwagę przywiązuje się do aspektów pozapłacowych. Dobra kawa to już podstawa każdego biura, jak również jeden z profitów takich jak opieka medyczna czy karta multisport. Dlatego doświadczony producent kawy i herbaty najwyższej jakości to prawdziwy skarb, którego czasami trudno znaleźć w gąszczu ofert i pośredników.  Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z kompleksowym dostawcą firmą Julius Meinl Polska. Każda oferta zostanie uszyta na miarę Waszych potrzeb. W ofercie znajdziecie kawę i herbatę, ale przede wszystkim ekspresy i usługi serwisowe które pozwolą nieustannie cieszyć się filiżanką porannej kawy. Prześlij swoje zapytanie na: biuro@meinlcoffee.pl.

Kawa i herbata w biurze – motywuje do pracy i sprzyja integracji

Kawa i herbata to nie tylko miły przerywnik w pracy, ale również okazja do integracji pracowników, wymiany informacji oraz doświadczeń. Dyskusje przy filiżance mogą doprowadzić do powstania ciekawych i kreatywnych pomysłów, które następnie będą mogły zostać zrealizowane. Często rozmowy przy kawie inspirują pracowników do wprowadzenia innowacji, które zmienią oblicza firm? Najnowsze trendy wynajmu powierzchni biurowych Coworkingu również starają się przyciągać Klientów nie tylko lokalizacją, ale również wyposażeniem biur. To idealne rozwianie dla freelancerów doskonale łączy się z wyśmienitą kawą. Nie zostawaj w tyle! Zastanów się dobrze w jaką kawę wyposażone jest Twoje biuro? 

Jaka kawa i herbata będą najlepsze do biura?

Nie jest możliwe trafić w gust wszystkich pracowników oraz odwiedzających biuro, jednak istnieje kilka zasad, dzięki którym kawa i herbata będą smakowały niemal wszystkim. Najważniejsza jest jakość ziaren oraz rodzaj wydajnego, bezawaryjnego ekspresu z młynkiem, który zmieli kawę tuż przed jej zaserwowaniem. Uwaga, każdy ekspres należy regularnie czyścić. Do tego zadania musi być zawsze wyznaczona osoba lub ustawiony harmonogram inne opcje się nie sprawdzają i urządzenie  pozostawione bez opieki zaczyna miewać kłopoty. W biurach o niskim zatrudnieniu doskonale sprawdza się ekspres na profesjonalne kapsułki z prawdziwą kawą, które Julius Meinl również posiada w swojej ofercie.

Zaleca się średnio lub ciemno palone ziarna najlepiej mieszanki Arabiki z Robustą, które doskonale pasują do mleka, a jednocześnie mają większą zawartość kofeiny – i tym samym lepiej pobudzają do pracy. Równie dobre będą kawy 100 proc. Arabica, zwłaszcza z terenów Ameryki Południowej oraz Środkowej, które charakteryzują się łagodnym smakiem i mniejszą kwasowością.

Propozycje Julius Meinl

A co z herbatą? Najbardziej uniwersalna będzie herbata czarna, a także często wybierana herbata zielona. Najlepiej od tego samego dostawcy co kawa, będzie to ogromnym ułatwieniem dla obsługi biura. Dobrym wyborem będą również herbaty owocowe, ewentualnie popularne zioła, takie jak mięta lub rumianek. Jeśli zastanawiamy się nad herbatą sypaną to Julius Meinl Polska ma herbaty w 4 segmentach od podstawowych saszetek do najwyższej jakości suszu. Portfolio niezliczonych smaków i herbat ekologicznych. Wszyscy miłośnicy herbaty będą zachwyceni!

Jeśli szukasz solidnego, stabilnego, międzynarodowego partnera z ogromnym doświadczeniem to właśnie go znalazłeś! Zainteresowany? Masz pytania? Skontaktuj się z lokalnym zespołem Julius Meinl biuro@meinlcoffee.pl

Tekst powstał we współpracy z Julius Meinl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 18.01.2022
Aktualizacja: 19.01.2022