Kolacja przygotowana przez Andrea Camastrę w jego nowej restauracji do wylicytowania na WOŚP

Udostępnij artykuł
W ślad za ogłoszeniem dwuletniej współpracy z WOŚP, międzynarodowa firma kawowa Lavazza angażuje się we wsparcie najważniejszej i najbardziej wyczekiwanej akcji charytatywnej w Polsce – Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 31 stycznia 2021 roku.

Lavazza przeprowadzi dwie specjalne aukcje, odgrywając aktywną rolę, jako partner tegorocznego finału. Marka zachęca wszystkich do wspólnego grania na rzecz Orkiestry i zaangażowania się w prowadzone przez nią aukcje. Będą one trwały do 14 lutego, a wszystkim darczyńcom, którzy zdecydują się wziąć
w nich udział dają możliwość wygrania specjalnych nagród będących kawowym i gastronomicznym doświadczeniem.

Cieszymy się, że możemy nadal wspierać Orkiestrę i być razem podczas tak wspaniałego dnia jakim jest Finał WOŚP. Chcemy aktywnie uczestniczyć w kwestowaniu i dać szansę ofiarodawcom w pełni doświadczyć naszego świata kawy, który jest pełen niezwykłych doświadczeń stworzonych ze smaku, wiedzy, radości i miłości – mówi Marco Barbieri, dyrektor marketing na Europę Wschodnią w Grupie Lavazza.

W ramach wsparcia 29. Finału WOŚP Lavazza proponuje udział w poniższych aukcjach:

Voucher na profesjonalne szkolenie baristyczne dla grup do 4 osób w warszawskim Centrum Szkoleniowym Lavazzy.

Kurs Barista Lavazza Basic kierowany jest do osób bez doświadczenia, chcących rozpocząć swoją przygodę z kawą lub pracę w kawiarni. Szkolenie można zrealizować indywidualnie lub wspólnie ze znajomymi (max 3 osoby). Fachowa wiedza, praktyczne porady i szeroki wachlarz smaków kawy Lavazza, to świat, w który wprowadzi uczestników trener główny marki Lavazza w Polsce – Arkadiusz Domurad.

Z siecią liczącą 55 placówek na całym świecie, Centrum Szkoleniowe Lavazza stało się największym ośrodkiem edukacji kawowej nie tylko we Włoszech, ale i w skali międzynarodowej. Eksperci i zarazem kawowi pasjonaci oddają się tu kreatywnej pracy nad innowacjami i tworzeniem idealnych kawowych doznań.

Aukcja dostępna pod poniższym linkiem: allegro.pl/oferta/zostan-barista-z-lavazza-10113308028

Voucher na ekskluzywną kolację dla dwóch osób

Niecodzienna okazja, by zagłębić się w świat szefa kuchni Andrea Camastry. Utalentowany kulinarny mistrz o włoskich korzeniach działający w Warszawie, jeden z dwóch posiadaczy powszechnie pożądanej gwiazdki Michelin w Polsce, dzieli z marką Lavazza wartości takie jak innowacyjność i doskonałość. Szef kuchni Camastra planuje otworzyć wiosną nową, ekskluzywną restaurację w stolicy Polski, gdzie zwycięzca aukcji będzie mógł cieszyć się nagrodą w postaci nadzwyczajnych kulinarnych doznań.

Od czerwca 2019 roku Andrea Camastra należy do Klubu Lavazza „Top Gastronomy” i jest pierwszym ambasadorem tej włoskiej marki w Polsce. Jego zadanie polega na tworzeniu – na drodze niekończących się eksperymentów – nowych, różnorodnych przepisów, w których kawa będzie odgrywać pierwszoplanową rolę.

Aukcja dostępna pod poniższym linkiem: allegro.pl/oferta/lavazza-doswiadczenie-top-gastronomy-10139520470

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.01.2021
Aktualizacja: 29.01.2021