Kolejna restauracja Popeyes w Warszawie jeszcze w listopadzie

Udostępnij artykuł

Popeyes ma dobre wieści dla mieszkańców stolicy – już 27 listopada o godzinie 10.00 w Galerii Młociny otwarta zostanie kolejna restauracja, serwująca słynne soczyste kurczaki z Nowego Orleanu w chrupiącej panierce.

Popeys Warszawa

Jak głosi przysłowie, apetyt rośnie w miarę jedzenia, a Popeyes jest najlepszym tego przykładem. Nawet po kilku tygodniach od otwarcia kolejki do restauracji nie maleją, a goście wciąż czekają na nowe lokalizacje. Codziennie świeżo przygotowywany kurczak, zgodnie z tradycją 12-godzinnego marynowania w wyrazistych przyprawach z Luizjany, panierowany i smażony w odpowiedniej temperaturze, swoją soczystością i chrupiącą panierką przyciąga kolejnych smakoszy. Pokochali go wrocławianie, szczecinianie i warszawiacy. Ci ostatni już 27 listopada będą mogli korzystać z kolejnego, nowego Popeyes mieszczącego się w Galerii Młociny (na poziomie +2, w strefie Spotkania i Dania). Będzie to druga, obok Złotych Tarasów, restauracja Popeyes w stolicy.

Warszawiacy, pomimo bogatej oferty restauracyjnej, przyjęli nas z dużym entuzjazmem, a nasze dania zasmakowały im tak bardzo, że wciąż do nas wracają. Z tym większą radością zapraszamy ich do jednej z fajniejszych przestrzeni food courtowej w Polsce, która mieści się Galerii Młociny – mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes. Tak jak wszystkie nasze dania Popeyes przygotowujemy z dużą starannością, zgodnie z ideą “slow preparing fast serving”, tak kolejnym restauracjom nadajemy wyjątkowy charakter, przywołujący atmosferę Nowego Orleanu, co potwierdzają osoby, które były z nami na dotychczasowych otwarciach – dodaje Aleksandrowicz.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE wrzesień-październik 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nowości Gastronomiczne

Galeria Młociny od początku swojej historii buduje ofertę w oparciu o koncepty, które są wyczekiwane przez klientów. Spragnieni nowości, każdorazowo doceniają otwarcia sklepów i lokali nietuzinkowych marek, które w ramach swojej strategii ekspansji stawiają właśnie na nasz obiekt. Pod koniec listopada po raz kolejny zaskoczymy klientów Galerii Młociny, uzupełniając strefę Spotkania i Dania o restaurację Popeyes. Oferta luizjańskich smaków, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, będzie doskonałym dopełnieniem dla obecnych lokali serwujących dania kuchni całego świata – komentuje Michał Pękala, Asset Manager w EPP, firmie będącej współwłaścicielem i zarządcą Galerii Młociny.

O Popeyes

Popeyes® powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Marka szybko podbiła serca gości w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, stając się jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi. Obecnie posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach, a jej specjalnością niezmiennie są aromatyczne, autentyczne smaki dziedzictwa Luizjany.

Źródło: Popeyes

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.11.2023
Aktualizacja: 13.11.2023