Koree – najważniejsi są klienci

Udostępnij artykuł
Firma Koree Sp. z o.o. powstała w 2003 roku w Warszawie. W tym momencie jest jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne.

Koree Sp. z o.o. specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracuje z największymi sieciami m.in. McDonald’s, Burger King, Dominos Pizza, Pizza Hut, KFC, North Fish, Circle K, Amic Energy, Unimot, Żabka, Jeronimo Martins, Cukiernia Sowa, wieloma innymi supermarketami, kawiarniami, palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi. Partnerami firmy są wyłącznie uznani zagraniczni i polscy producenci

Koree Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą ukierunkowaną na osiąganie założonych celów. Najwyższą wartością dla zarządu oraz pracowników są Klienci, dlatego misją firmy jest oferowanie najlepszej jakości sprzętu, innowacyjnych rozwiązań i serwisu na terenie całej Polski. Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do wymagań i potrzeb Klientów, przy czym wszyscy pracownicy doskonale znają i rozumieją rynek gastronomiczny w Polsce.

Sprzedaż i serwis

Pracownicy firmy są grupą profesjonalistów zorientowanych i pracujących dla Klientów. Rozumieją, że każdy przedsiębiorca, szczególnie w gastronomii, ma wymagania i potrzeby, które wyróżnią jego przedsięwzięcie na tle innych. Dlatego zawsze starają się przekazać swoje doświadczenie tak, aby klienci mogli poczuć, że są dla firmy najważniejsi. Oprócz sprzedaży urządzeń Koree Sp. z o.o. oferuje profesjonalne wsparcie przy tworzeniu projektów technologicznych. Niezawodny serwis to doskonałe i niezbędne uzupełnienie oferty. Kontrahenci mogą korzystać z aktywnego panelu serwisowego, gdzie rejestracja wszelkich zdarzeń odbywa się automatycznie, ze 100% kontrolą każdego etapu wykonania usługi. Dostępna jest Telefoniczna Pomoc Techniczna, a technicy serwisu stale podnoszą umiejętności na licznych szkoleniach. Firma posiada sieć serwisową na terenie całej Polski.

Autor: piotr
Opublikowano: 05.12.2019
Aktualizacja: 13.04.2022