Videorelacja i fotogaleria z XIII Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2018

Udostępnij artykuł
Już za nami najważniejsze w Polsce spotkanie hotelarzy, które z powodzeniem odbyło się 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel. Nowe przyjaźnie branżowe i biznesowe pozostaną z pewnością na długo. Wspomnienia i atmosferę tego dnia, całe szczęście, możemy sobie w nieskończoność odświeżać. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video z naszego wydarzenia okiem Tomasza Lenarta oraz fotografiami w obiektywie Wojciecha Bedyńskiego. Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia za rok!

– W imieniu całego zespołu BROG B2B oczywiście z naszą redaktor i dyrektor wydawniczą Karoliną Stępniak na czele, oraz swoim własnym, chciałbym serdecznie Państwu podziękować za udział w trzynastej edycji Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2018. Ogromnym zaszczytem jest zaufanie, jakim obdarzyliście Państwo nasze Forum, przyjmując nasze zaproszenie, tak licznie na nie przybywając. Wielkim honorem była także możliwość wręczenia tegorocznych nagród podczas wieczornej kolacji i Gali SUPPLIER OF THE YEAR 2018 oraz PROFIT HOTEL AWARDS 2018. W naszym odczuciu, na oczach nas wszystkich, zrodziło się prawdziwe święto polskich hotelarzy, którego Organizatorem jest nasza, skromna redakcja czasopisma ŚWIAT HOTELI. Marzeniem pozostaje, aby już na zawsze wpisało się w kalendarz wydarzeń wszystkich profesjonalistów tej branży. Bardzo na to liczymy, zapewniając jednocześnie, że będziemy dokładać wszelkich starań, aby każda z edycji była jeszcze bardziej wartościowa pod względem merytorycznym, podejmowana problematyka zawsze była paląca, najbardziej na czasie, a jej organizacja przebiegała zawsze na najwyższym poziomie – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Bardzo dziękujemy wszystkim współtwórcom sukcesu trzynastej edycji Forum Profit Hotel: Prelegentom, Panelistom, Sponsorom, Partnerom, Wystawcom, naszym Drogim Gościom i Wspaniałym Uczestnikom. To wyłącznie dzięki Państwu nasze wydarzenie było tak udane. Do zobaczenia za rok!

Autor: piotr
Opublikowano: 20.12.2018
Aktualizacja: 07.10.2019