Laureaci „Wielkiej Loterii Selgros 26 lat na +” odebrali nagrody

Udostępnij artykuł

Loterie jubileuszowe organizowane przez Selgros cieszą się wielkim zainteresowaniem klientów. Nie inaczej było w tym roku, a pretekstem do wspólnej zabawy był jubileusz 26 lat obecności sieci na polskim rynku. W tegorocznej loterii do wygrania było łącznie 26 000 bonów towarowych, a 10 szczęśliwców mogło cieszyć się głównymi nagrodami – bonami o wartości aż 10 000 zł.

Zasady „Wielkiej Loterii Selgros 26 lat na +” były proste. Po zrealizowaniu zakupów i otrzymaniu paragonu z kodem QR wystarczyło zeskanować go w specjalnym terminalu i cieszyć się wygraną. Na klientów Selgros czekało 26 000 bonów towarowych o wartości od 20 do 1500 złotych oraz 10 nagród głównych w postaci bonów o wartości 10 000 złotych. Wszyscy zwycięzcy odebrali już swoje nagrody.

Często robię zakupy w Selgros, ale po raz pierwszy udało mi się coś wygrać! Bardzo się cieszę, kwota bonów naprawdę robi wrażenie. Teraz jeszcze częściej będę odwiedzał Selgros i z przyjemnością realizował wygrane bony – mówił Wojciech Lisowski, zwycięzca nagrody głównej Loterii Selgros.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom „Wielkiej Loterii Selgros 26 lat na +”!

Źródło: Selgros

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 25.08.2023
Aktualizacja: 25.08.2023