Transgourmet i Selgros Partnerem gastronomicznym Pol’and’Rock Festival

Udostępnij artykuł

Kilkaset tysięcy ludzi, trzy dni pełnych radości i niezapomnianej atmosfery – to wszystko czeka na uczestników Pol’and’Rock Festival 2023, który odbędzie się w Czaplinku, w dniach 3-5 sierpnia. Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa zostali partnerami gastronomicznymi tego wyjątkowego wydarzenia.

Cieszymy się, że jako Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa weźmiemy udział w tej niezwykłej inicjatywie, jaką jest Pol’and’Rock Festival, czyli wydarzenie organizowane przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ten legendarny już festiwal to trzy dni dobrej muzyki i niezwykle gorącej atmosfery, która sprawia, że uczestnicy potrzebują od czasu do czasu orzeźwienia. Chcemy im je zapewnić – mówi Zenon Badyra, Dyrektor Sprzedaży Transgourmet Foodservice.

Auta dostawcze Transgourmet i Selgros staną w głównej alejce prowadzącej do sceny koncertowej, przy stoiskach z popularnymi napojami i będą pełniły rolę chłodni. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej flocie przystosowanej do transportu produktów suchych, świeżych i mrożonych. Na wydarzenie dostarczamy artykuły spożywcze, w tym piwo. Na co dzień firma obsługuje tysiące klientów, którzy reprezentują każdy typ gastronomii, w tym restauracje, hotele, kantyny, firmy cateringowe oraz punkty zbiorowego żywienia.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj-czerwiec 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa jako specjaliści w obsłudze klienta gastronomicznego zapewniają dostęp do szerokiego asortymentu produktów, odpowiadających na potrzeby każdej profesjonalnej kuchni. Starannie dobrane, profesjonalnie spakowane artykuły są dostarczane własnym, nowoczesnym transportem w jednej dostawie zawsze na czas.

Za realizacje wydarzenia odpowiedzialna jest Boscata – Agencja Eventowo–telewizyjna, która od ponad 20 lat realizuje projekty na terenie całej Polski. Boscata korzysta ze specjalistycznego zaplecza technicznego oraz najnowocześniejszego sprzętu, co jest gwarancją organizacji eventów na najwyższym, światowym poziomie. 

Tekst powstał we współpracy z Transgourmet Foodservice i Selgros HoReCa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.07.2023
Aktualizacja: 31.07.2023