Makro przygotowało ponad 2 tys. dań w ramach akcji #PosiłekDlaLekarza

Sieć hurtowni wspiera pracowników polskiej służby zdrowia,  dostarczając ciepłe posiłki. Dzięki zaangażowaniu firmy, lekarze i personel medyczny szpitala MSWiA w Warszawie mogą liczyć na ciepłe dania, dostarczane we wszystkie dni powszednie. W sumie, od początku akcji, zespół kucharzy Akademii Inspiracji Makro, zlokalizowanej w Warszawie, przygotował ponad 2 tys. posiłków.
Warszawa, 23 marca 2020 r. Przygotowywanie posiłków dla lekarzy szpitala MSWiA

Od 19 marca 2020 roku Makro Polska aktywnie wspiera pracowników służby zdrowia, intensywnie pracujących w trudnej sytuacji epidemiologicznej. W ciągu tygodnia, od poniedziałku do piątku, Zespół Kucharzy Akademii Inspiracji Makro w Warszawie przygotowuje i dowozi około 600 posiłków do szpitala MSWiA w Warszawie, który został przekształcony  w szpital zakaźny.

Z dniem 16 kwietnia br. do akcji #posiłekdlalekarza dołączyła również Akademia Inspiracji Makro, zlokalizowana w Krakowie. W ramach wsparcia polskiego personelu medycznego zespół kucharzy, na czele z szefami kuchni – Dawidem Sikorą, Zbigniewem Sonikiem i Tomaszem Świerczkiem,  we wszystkie dni powszednie dostarczać będzie ciepłe posiłki dla lekarzy i personelu medycznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Celem akcji #posiłekdlalekarza jest wsparcie pracowników polskiej służby zdrowia, pracujących na najwyższych obrotach.  Makro Polska w akcji wspierają firmy Kruszwica, Nestle, Huhtamaki oraz Fundacja Medicover.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – MARZEC 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.