Najważniejsza konferencja restauratorów, kupców i dostawców 12 września

Udostępnij artykuł

Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2022, czyli najważniejsze w Polsce spotkanie branży w osobach restauratorów, inwestorów, a także kupców i dostawców HoReCa, odbędzie się po raz dwudziesty. Tradycyjnie, w naszej autorskiej formule, spotkamy się 12 września grudnia br. w Sheraton Grand Warsaw.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma NOWOŚCI GASTRONOMICZNYCH oraz newsowego portalu HORECANET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w XX Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2022.

W programie XX Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2022:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci gastronomicznych, a także restauracji niezależnych, z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: restauratorami niezależnymi, inwestorami, prezesami spółek gastronomicznych i kupców.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą FOOD BUSINESS AWARDS 2022, a także SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

ZAPOZNAJ SIĘ Z FOTOGALERIĄ Z UBIEGŁOROCZNEJ
DZIEWIĘTNASTEJ EDYCJI NASZEGO WYDARZENIA
>> KLIKNIJ <<

Food Business Forum to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród inwestorów, niezależnych właścicieli lokali gastronomicznych i dyrektorów sieci, ekspertów, a także dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

WWW.FOODBUSINESSFORUM.COM

Serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału w najważniejszej konferencji restauratorów. Ostatnie wolne lokalizacje stoisk!

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje będące w przygotowaniu (poszukujące wyposażenia, planujące zakupy i modernizacje), w sieciach gastronomicznych, a także lokalach niezależnych.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
tel. 664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 04.08.2022
Aktualizacja: 04.08.2022