Nowa menadżerka housekeepingu w warszawskim Hotelu Bristol

Udostępnij artykuł

Po 20 latach w branży zarządzania nieruchomościami Agnieszka Zielonka – podążając za nową pasją i zainteresowaniem – dokonała zmiany w swojej zawodowej ścieżce. Dołączyła do zespołu Hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw obejmując stanowisko Housekeeping Manager.

Agnieszka Zielonka Hotel Bristol

Agnieszka Zielonka – biografia

Agnieszka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami wielkopowierzchniowymi. Wiedzę i doświadczenie zdobyła m.in. na stanowiskach dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami w firmie Apsys Polska oraz dyrektora Centrum Handlowego Janki i Targówek w Grupie IKEA. Przez ponad 15 lat zarządzała różnymi rodzajami nieruchomości komercyjnych, a ostatnie kilka lat poświęciła rozwojowi własnej firmy. 

Agnieszka uwielbia i bardzo ceni sobie pracę z ludźmi. Nie dziwi więc fakt, że hotelarstwo stało się jej nowo odkrytą pasją.

Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu, tak prestiżowego hotelu jakim jest warszawski Bristol. Wierzę głęboko, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i osobiste pomoże mi w budowaniu niezapomnianych chwil dla naszych gości – dodaje Agnieszka.

W nowej roli będzie nadzorowała pracę zespołu Houseekeeping, odpowiadając za utrzymanie najwyższych standardów czystości w Hotelu Bristol należącym do portfolio marki the Luxury Collection.

Prywatnie Agnieszka uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, a jej główne zainteresowania to polska kinematografia, książki, moda oraz kulinaria.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Źródło: Hotel Bristol

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 20.01.2023
Aktualizacja: 20.01.2023