Nowa osoba w warszawskim Hotelu Bristol

Udostępnij artykuł

Do zespołu Hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw dołączyła Olga Svartsevych. Objęła stanowisko menadżerki Front of the House.

Olga Svartsevych

Olga Svartsevych swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła 15 lat temu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w hotelach w Ukrainie i w Tajlandii. Od samego początku kariery zawodowej była związana z działami Front Office i Guest Relations, gdzie dbała o dostarczanie gościom doświadczenia na najwyższym poziomie. 

W 2017 roku dołączyła już w fazie pre-openingu do zespołu Aloft Kiev – pierwszego hotelu sieci Marriott International w Ukrainie jako Front Office Manager, wprowadzając lifestylowy koncept marki na nowym rynku. Następnie awansowała na stanowisko Director of Rooms, gdzie była odpowiedzialna za działy Recepcji i Housekeepingu oraz dział Techniczny. 

Olga zawsze z entuzjazmem podchodzi do zmian i wyzwań. Hotelarstwo to dla niej prawdziwa pasja. Głęboko wierzy w moc sprawczą pracy zespołowej.

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do zespołu wyjątkowego hotelu, który jest częścią historii Warszawy. To dla mnie ogromny powód do dumy, ale i ekscytujące zobowiązanie do nieustannego podnoszenia jakości pobytu naszych gości i kreowania dla nich niezapomnianych, autentycznych doświadczeń – komentuje Olga.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Źródło: Hotel Bristol

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.01.2023
Aktualizacja: 23.01.2023