Nowa restauracja Da Grasso w Warszawie

Udostępnij artykuł

Da Grasso nie zwalnia tempa – sieć ogłosiła właśnie uruchomienie kolejnej pizzerii w Warszawie. Restauracja znajduje się przy ulicy Taylora 7. To już piętnasta inwestycja Da Grasso zlokalizowana w stolicy.

da grasso

Nowa restauracja Da Grasso jest dostępna dla klientów od poniedziałku do piątku w godz.: 11:00-22:00. W bogatym menu znajdują się m.in.: pizze, burgery, sałaty, startery, makarony oraz propozycje deserowe.

To kolejna pizzeria uruchomiona przez Da Grasso w tym roku. Dotychczas do grona miejscowości z ofertą sieci dołączyły m.in. Myślenice i Limanowa. Jednak:

To nie koniec naszych inwestycji w 2023 roku. Obecnie intensywnie pracujemy nad uruchomieniem kolejnych pizzerii i już wkrótce poinformujemy o nowych punktach, w których będzie można spróbować propozycji z naszego menu. A tymczasem wszystkich mieszkańców stolicy zapraszamy do wizyty w nowym miejscu na kulinarnej mapie Warszawy.zapowiada Mateusz Przygoński, Kierownik Regionalny Działu Franczyzy

Lokal oferuje swoim gościom przestronną i klimatyczną salę konsumpcyjną. Zamówienia przyjmowane są również internetowo oraz telefonicznie.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Źródło: Da Grasso

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.10.2023
Aktualizacja: 26.10.2023