Nowe inwestycje w Park Inn by Radisson Kraków

Udostępnij artykuł

W maju, w krakowskim Park Inn by Radisson, otwarta została nowa restauracja hotelowa o nazwie Vibes, w której znajdziemy zarówno lokalne potrawy, jak i dnia kuchni międzynarodowej. Radisson Hotel Group zapowiada kolejne zmiany. Obejmą sale konferencyjne, które przejdą modernizację już latem br.

Park Inn by Radisson

Park Inn by Radisson Kraków zlokalizowany jest obok Centrum Kongresowego ICE, krakowskiego Starego Miasta i popularnych terenów rekreacyjnych – jak bulwary wiślane, Planty i Błonia. Dedykowany gościom biznesowym oraz turystycznym oferuje zakwaterowanie w 152 pokojach i apartamentach, posiada 5 funkcjonalnych sal konferencyjnych z dostępem do strefy biznesowej z widokiem na miasto. Największa z nich pomieści do 500 osób. Do dyspozycji gości są także centrum fitness i podziemny parking.

Gruntowną przemianę w ostatnich miesiącach przeszła restauracja hotelowa Vibes Restaurant & Bar. Dzięki tej zmianie wnętrza nabrały nowoczesnego i zarazem przytulnego charakteru . Wraz z tą transformacją hotel postawił na zróżnicowane menu dań kuchni międzynarodowej oraz polskiej. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne zmiany, tym razem obejmą sale konferencyjne.

Vibes Restaurant & Bar

Park Inn by Radisson w Krakowie został zmieniony z dbałością o każdy szczegół. Naszym zamiarem było stworzenie atmosfery, wyjątkowości i komfortu wypoczynku. Codziennie cały zespół dokłada tu wszelkich starań, by goście mogli poczuć się u nas swobodnie, ale i wyjątkowo. Naszym największym atutem jest także lokalizacja, zarówno dla gości podróżujących w celach biznesowych jak i prywatnych mówi Andreea Cheratoiu, dyrektor generalny Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie.

Park Inn by Radisson Kraków

To nie jedyny obiekt grupy w Krakowie. Sieć posiada także w swojej ofercie Radisson Blu Hotel Kraków – pięciogwiazdkowy hotel, ze 196 pokojami oraz 8 salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić do 150 gości. Oferuje dogodny dojazd zarówno z lotniska jak i z Dworca Głównego. Obiekt znajduje się w odległości krótkiego spaceru od zakola Wisły i Zamku Królewskiego na Wawelu, a jednocześnie blisko Rynku Głównego. Dla gości, którzy odwiedzą Kraków w celach rekreacyjnych, hotel oferuje także bliskość popularnych wśród Krakowian Błoń i Lasu Wolskiego. Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej z szeroką kartą win. Dużą atrakcją dla gości są także piątkowe wieczory z muzyką na żywo.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

Źródło: Radisson Hotel Group

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.06.2023
Aktualizacja: 01.06.2023