Nowy hotel powstaje na wyspie Wolin

Udostępnij artykuł

Nad Jeziorem Warnowskim w Wisełce koło Międzyzdrojów powstaje hotel Glar wraz z centrum konferencyjno-szkoleniowym. Inwestorem obiektu jest firma Poręczenia Kredytowe, spółka córka Europejskiej Fundacji Rozwoju Wsi Polskiej. Zarządzanie obiektem zostało powierzone spółce VHM Hotel Management. Otwarcie planowane jest na drugi kwartał 2024 roku.

Obiekt będzie dysponował 91 pokojami, salami konferencyjnymi wraz z zapleczem o łącznej powierzchni 300 mkw., restauracją oraz basenem i SPA.

Nowa inwestycja w Wisełce będzie kontynuacją działalności naszego ośrodka w Grodnie, który jest niewystarczający na potrzeby Fundacji. Potrzebujemy więcej miejsca na konferencje i spotkania z dziedziny ochrony przyrody, nauki, edukacji i kultury. Ponadto Goście przyjeżdzający do Grodna na konferencje będą mogli dodatkowo skorzystać z zaplecza jakie oferować będzie hotel w Wisełce – powiedział Artur Balazs, prezes Fundacji.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Zarządzanie obiektem zostało powierzone spółce VHM Hotel Management, która posiada duże doświadczenie jako operator hoteli działających pod uznanymi markami (Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, Hampton by Hilton Olsztyn, Hampton by Hilton Białystok, Holiday Inn Dąbrowa Górnicza). Spółka VHM Hotel Management podpisała również umowy na zarządzanie obiektami „Nickel Resort & SPA” w Grzybowie i Szklarskiej Porębie oraz hotelem „Radisson Resort & Suites” w Ustroniu Morskim.

Możliwość współpracy w projekcie o tak interesującym profilu i zakresie usług, zlokalizowanym w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego, będzie dla naszej organizacji ciekawym doświadczeniem, gdzie wykorzystując naszą wiedzę i zaangażowanie stworzymy atrakcyjną destynację zarówno rekreacyjno–wypoczynkową, jaki i konferencyjno-szkoleniową – dodaje Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM Hotel Management.

Źródło: VHM

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.09.2023
Aktualizacja: 22.09.2023