Panorama Sky Bar zaprasza gości od g. 13

Udostępnij artykuł

Od 13 stycznia br. Panorama Sky Bar, znajdujący się na 40 piętrze warszawskiego Hotelu Marriott zaprosi gości już o g. 13. Zmiana ta wiąże się z wprowadzeniem nowego konceptu w lokalu.

Panorama Sky Bar

Postanowiliśmy otworzyć lokal już od godziny 13.00. Dlaczego? Ponieważ Goście niejednokrotnie pytali o wcześniejszą dostępność… Do tej pory działaliśmy od godz. 18.00, od października od godz. 16.00, i okazuje się, że Goście chcą nas odwiedzić jeszcze wcześniej. Sądziliśmy, że Panorama Sky Bar funkcjonować będzie tylko nocą. Natomiast chęć odwiedzenia tego miejsca przez gości jest tak silna, że nie można nie ulec pokusie zaproszenia ich na wczesno-popołudniowe atrakcje. Zakładamy, że to nie koniec rozwoju Panoramy – mówi Martyna Uljasz, PR & Marketing Executive Warsaw Marriott Hotel.

Do Sky Bar można już teraz przyjść na lunch od 13.00, wybierając spośród kilku setów przekąsek. Lokal proponuje też szeroki wybór kaw i herbat, napoi bezalkoholowych.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Oferta gastronomiczna

Najbardziej popisową pozycją w menu jest „Perfection” – oprócz najlepszej klasy szampana, znajdzie się w nim 5-daniowe menu degustacyjne dla dwojga „VIP or Trick” związane z serwowaniem wszystkich propozycji w efektowny sposób.

Za azjatyckie doznania kulinarne w Panorama Sky Bar odpowiada Inderjit Manota – szef Kuchni Warsaw Marriott Hotel. Inderjit to kucharz z wieloletnim doświadczeniem, ciągle poszukujący nowych smaków. Szlify zdobywał w Londynie, w wielu znanych restauracjach, m.in Gordon Ramsay Plane Food Heathrow.

Za część słodką menu w Panorama Sky Bar – odpowiada sam mistrz cukiernictwa Cezary Mścichowski, szef cukierni Warsaw Marriott Hotel.

Źródło: WMH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.01.2023
Aktualizacja: 13.01.2023