Pavilion – nowy koktajlbar w ogrodzie Raffles Europejski Warsaw

Udostępnij artykuł
Zlokalizowany na dziedzińcu hotelu letni pop-up bar jest oddzielony od zgiełku miasta historyczną fasadą budynku. Wszechobecna roślinność Pavilionu ma swoje przełożenie również w karcie. Królują tu autorskie koktajle inspirowane letnim ogrodem z dodatkiem ziół oraz kwiatów.
OŚWIADCZENIE ZARZĄDU BROG B2B WOBEC PRZEJAWÓW KSENOFOBII I NARUSZEŃ ZASAD ETYKI W PRZESTRZENI MEDIALNEJ
>> kliknij aby się zapoznać <<

Goście będą mogli skosztować również wyselekcjonowanych win, szampana oraz lekkich przekąsek. W każdą niedzielę ogród będzie miejscem na podwieczorek. Afternoon Tea w Pavilionie to bogactwo kolorów, zastawionego bufetu deserowego z ciastkami, tortami, puddingami oraz makaronikami. Wszystko do skosztowania w towarzystwie dobrze schłodzonego szampana oraz przy akompaniamencie dyskretnej muzyki.

Pavilion jest kolejnym konceptem kulinarnym na terenie Raffles Europejski Warsaw. Obok Long Baru, restauracji Europejski Grill, salonu cygar Humidor oraz cukierni Lourse Warszawa stanowi nowe miejsce na weekendowe wyjścia.

Bar w Pavilionie będzie dostępny dla wszystkich gości od 2 lipca. W sezonie letnim, w każdy piątek i sobotę w godzinach od 18:00 do 22:00. Natomiast w każdą niedzielę, poczynając od 4 lipca miejsce przemieni się w Afternoon Tea z bufetem deserowym serwowanym od 15:00 do 18:00 po uprzedniej rezerwacji miejsc.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.06.2021
Aktualizacja: 30.06.2021