Paweł Skotarek nowym prezesem Geovita

Udostępnij artykuł

Z dniem 1 sierpnia br. stanowisko prezesa Geovity – jednej ze spółek należących do grupy PHH – objął Paweł Skotarek.

Paweł Skotarek

Paweł Skotarek – biografia

To prawnik i przedsiębiorca, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a także Executive Master of Business Administration na Collegium Humanum. Posiada wieloletnie doświadczenie jako menedżer i przedsiębiorca w branży HoReCa.

Pracował także jako konsultant prawny przy bezpośrednich inwestycjach zagranicznych w Polsce oraz jako doradca i ekspert w zakresie nadzoru nad podmiotami sektora publicznego. 

O spółce Geovita

Na bazę hotelowo-wypoczynkową Geovity składa się 10 funkcjonujących obiektów zlokalizowanych na terenie całej Polski. W portfolio znajdują się trzy obiekty nadmorskie: Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno, sześć górskich: Lądek-Zdrój, Wisła, Krynica-Zdrój, Złockie, Zakopane, Czarna k. Ustrzyk Dolnych, a także jeden ośrodek nad jeziorem – Jadwisin nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy. W ofercie, poza standardowymi usługami hotelowymi, znajduje się szeroka gama świadczeń zdrowotnych i rehabilitacyjnych. W siedmiu z dziesięciu obiektów prowadzone są zabiegi mające na celu poprawę jakości zdrowia, kondycji fizycznej, a także udzielane są świadczenia związane z odnową biologiczną.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.08.2022
Aktualizacja: 01.08.2022