Phytomer rozszerza swoje spa menu

Udostępnij artykuł

W tym roku mija 50 lat naturalnej holistycznej pielęgnacji marki PHYTOMER dedykowanej spa i salonom kosmetycznym. Bogate doświadczenia doprowadziły do powstania luksusowej oferty, będącej idealnym połączeniem sztuki pielęgnacji i relaksacji. Goście hotelowych spa mogą wybierać ze zróżnicowanego menu PHYTOMER: zabiegi na twarz i ciało, rytuały pielęgnacyjne, terapie morskie, firmowe masaże, których celem jest zarówno odnowa skóry, jak i wewnętrzna równowaga, a także inspirowanie dobrego samopoczucia.

Phytomer Pionieere Treatment

Supreme Youth Pionieere Treatment to najnowsza holistyczna innowacja zabiegowa zaprezentowana przez markę PHYTOMER.  90-minutowy zabieg premium na twarz, okolice oczu, szyję, dekolt o globalnym działaniu anti-age. Stworzony dla każdego rodzaju skóry. Odmładza i rozpieszcza gości, wykorzystując naturalne produkty na bazie unikalnych cukrów morskich*: XMF i Healthy Glow, 2 najsilniejsze aktywne składniki przywracające młodość skórze. Supreme Youth Pionieere Treatment błyskawicznie wygładza zmarszczki, a także zagęszcza skórę. Wyjątkowe rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a potwierdzają je testy kliniczne:

  • Redukcja zmarszczek – 20 %
  • Wypełnienie skóry + 32 %
  • Wygładzenie skóry + 74 %
  • Ujędrnienie+ 77 %

Procedura zabiegu obejmuje również relaksujący masaż anti-age Pro Youth PHYTOMER, którego technika inspirowana jest japońskim masażem kobido w połączeniu z terapeutycznymi efektami masażu holistycznego dla przywrócenia równowagi ciała, umysłu i duszy. Masaż łagodzi napięcia mięśniowe, wspomaga krążenie, stymuluje aktywność komórkową i tkankową, odtoksycznia i rozluźnia układ nerwowy, umożliwiając pełny relaks. Zapewnia niezwykłe doznania sensoryczne dzięki subtelnym świeżym zapachom produktów i ich unikalnym teksturom ulegającym transformacji w trakcie masowania.

Poza testami klinicznymi, efektywność zabiegu zmierzona została testami satysfakcji: 100% ochotników potwierdziło swoje zadowolenie z efektów, a także chęć ponownego skorzystania z zabiegu Supreme Youth Pionieer Treatment.

  • Wygładzona, ujędrniona skóra
  • Mniej widoczne zmarszczki
  • Więcej blasku
  • Niezwykle przyjemnie odprężający zabieg
  • Całkowity komfort.

Supreme Youth Pionieer XMF to kolejna naturalna i zdrowa terapia PHYTOMER dla skóry i duszy, po której klienci wyglądają i czują się fantastycznie.

*Cukry morskie – aktywny składnik produktów anti-age Phytomer

Cukry morskie – co to?

Są naturalnie wytwarzane przez mikroorganizmy morskie, które stanowią rezerwuar unikalnych i niepowtarzalnych składników o niespotykanych korzyściach dla skóry. Cukry morskie nie mają ziemskiego odpowiednika i nie można ich skopiować. Każdy cukier morski posiada specyficzne właściwości pod względem tekstury, siły aktywacji komórkowej, a także natychmiastowych efektów anti-age. Aby móc używać morskich cukrów bez sięgania po zasoby naturalne, PHYTOMER opracował przyjazny dla środowiska biotechnologiczny program uprawy mikroorganizmów morskich w laboratorium. Program rozpoczyna się od odkrycia i wyizolowania mikroorganizmów zdolnych do produkcji cukru morskiego, następnie pobierane są próbki i umieszczane oraz hodowane w bioreaktorach w optymalnych warunkach sprzyjających syntezie cukru morskiego.

W ten sposób mikroorganizmy stają się „producentem” zaawansowanych cząsteczek. Ekstrahowanie cukru morskiego odbywa się w ramach zielonych i czystych metod bez udziału środków chemicznych i alkoholu. Ta bardzo zaawansowana naturalna metoda produkcji PHYTOMER zapewnia wysoki poziom czystości i optymalną jakość składników aktywnych. W rezultacie produkty, które zawierają cukier morski zapewniają niesamowite efekty przeciwstarzeniowe!                                                                                          

Zespół badawczy PHYTOMER zidentyfikował 800 mikroorganizmów, z których każdy może wyprodukować unikalny cukier morski i opatentował 30 z nich pod kątem przyszłego rozwoju. Na przykład nasz cukier morski XMF (Extra Marine Filler) jest głównym składnikiem produktów zabiegowych Supreme Youth Pionniere XMF i linii detalicznej premium Pionniere XMF. W ciągu godziny widocznie wygładza zmarszczki, wzmacnia jędrność i gęstość warstw skóry oraz efekt liftingu.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Phytomer

DYSTRYBUCJA W POLSCE

ul. Rakoniewicka 12, 60-111 Poznań, tel.:+48 61 832 91 07, www.phytomer.pl

KTO JEST KIM?

Barbara Suwalska – Dyrektor Generalny

Radosław Suwalski – Dyrektor Sprzedaży  

Dorota Wojciechowska – szkoleniowiec i opiekun marki Phytomer, dyplomowany kosmetolog i mgr biologii

KANAŁY SOCIAL MEDIA PHYTOMER

FACEBOOK PHYTOMER POLSKA

INSTAGRAM PHYTOMER POLSKA

YOUTUBE PHYTOMER POLSKA

KATALOGI I ULOTKI dostępne TUTAJ

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.09.2022
Aktualizacja: 06.09.2022