Pierwszy w Polsce Radisson RED otwarty

Udostępnij artykuł

Obiekt powstał w ramach rewitalizacji gdańskiej Wyspy Spichrzów. Pierwszy w naszym kraju Radisson RED został otwarty 1 sierpnia. Tym samym dołączył do polskiego portfolio grupy liczącego obecnie 22 obiekty działające lub będące w fazie rozwoju.

Nowo otwarty Radisson RED mieści się w zrekonstruowanym magazynie portowym, położonym na północnym krańcu Wyspy Spichrzów. Od zabytków Głównego Miasta dzieli go zaledwie parę minut spacerem dzięki kładce łączącej często uczęszczane brzegi Motławy. Obiekt dysponuje 30 pokojami i apartamentami. Część z nich wyposażono w antresolę z dodatkowym łóżkiem. Dotkowo obiekt oddaje cztery apartamenty o powierzchni do 50 mkw. z jedną lub dwiema sypialniami. W tym samym budynku znajduje się również steakhouse należący do słynnej sieci restauracji Whiskey in the Jar. Goście mogą korzystać z przestrzeni ogólnodostępnych oddalonego o zaledwie 200 metrów hotelu Radisson Hotel & Suites Gdańsk. W tym z restauracji i sali fitness.

Maciej Głownia, dyrektor Radisson RED, mówi:Nasz nowo otwarty obiekt to wyjątkowe miejsce przepełnione energią i wysmakowanym designem. Osoby podróżujące do Gdańska znajdą tu nawiązanie do ciekawej historii Wyspy Spichrzów, a także poczują klimat modnego miejskiego życia.

O Radisson RED

Radisson RED to marka hotelowa w standardzie upscale, która poprzez nieformalny charakter oferowanych usług oraz stylowe przestrzenie publiczne z wyróżniającym się designem w zabawny sposób zmienia konwencję gościnności. Obiekty marki są zaprojektowane tak, aby dopasować się do potrzeb gości, dając im nieskończone możliwości spędzania czasu.

Radisson RED Gdansk jest czwartą nieruchomością Radisson Hotel Group w Trójmieście, dołączając do Radisson Hotel & Suites Gdańsk również na Wyspie Spichrzów, Radisson Blu Hotel, Gdansk na Długim Targu oraz Radisson Blu Hotel, Sopot.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

Źródło: Radisson

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.08.2022
Aktualizacja: 24.08.2022