Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2019

Udostępnij artykuł
Publikacja roku dla restauratorów oraz profesjonalistów branży. Tradycją naszego wydawnictwa już jest, że zawiera najnowsze i najciekawsze prognozy, analizy, dane statystyczne, informacje o inwestycjach w skali kraju i regionach, wyniki finansowe oraz wypowiedzi najwybitniejszych praktyków i ekspertów. Prezentuje także ofertę oraz sylwetki najlepszych firm dostarczających swoje produkty lub usługi przeznaczone dla sektora gastronomicznego.

RAPORT powstaje przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych oraz doskonale znanych i cenionych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora w naszym kraju. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy, wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci, a także niezależnych restauracji i lokali. Wśród podejmowanych, w tym roku tematów znajdą się m.in.: przychody, sprzedaż i rozwój w gastronomii, ocena koniunktury na rynku i perspektywa na przyszłość, charakterystyka gości, trendy w gastronomii.

Rynek Gastronomiczny w Polsce – RAPORT 2019 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:
– restauratorów i właścicieli lokali niezależnych;
– inwestorów w koncepty gastronomiczne
– właścicieli firm cateringowych;
– prezesów i zarządów spółek, do których należą sieci gastronomiczne;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach gastronomicznych i największych obiektach w Polsce;
– architektów, pracowni projektowych, dekoratorów wnętrz;
– analityków i ekspertów rynku;
– wszystkich profesjonalistów branży.

Z uwagi na całoroczną „żywotność”, to także nasze najbardziej efektywne, medium marketingowo-reklamowe o szerokim zasięgu, z którego nasi odbiorcy korzystają wielokrotnie, czerpiąc wiedzę aż przez 12 miesięcy. Tym samym uzyskują wielokrotny w roku kontakt z Państwa reklamą lub komunikacją.   

Kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem
RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2018

RAPORT, jak co roku, będzie obecny i szeroko promowany w dodatkowym nakładzie na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży. Dzięki całorocznej „żywotności” publikacji i szerokiej promocji medialnej, a także podczas najważniejszych imprez w całej Polsce.

TERMIN PUBLIKACJI: LIPIEC 2019
TERMIN SKŁADANIA ZLECEŃ NA REKLAMĘ: 28 CZERWCA 2019

Wydawcą jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży BROG B2B
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z redakcją
Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
664 463 066, 22 290 66 11
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.Opublikowano: 06.06.2019
Aktualizacja: 06.06.2019