Selgros wspiera seniorów w czasie pandemii

Sieć przekazała produkty o łącznej wartości ponad 50 tys. złotych osom starszym i najbardziej potrzebującym. Pomoc została zrealizowana wspólnie z Caritas, z którym firma współpracuje już od ponad 10 lat, regularnie angażując się akcje charytatywne, m.in.: Wigilię Caritas czy Tornister pełen uśmiechów.

Selgros Cash & Carry od ponad dekady wspiera działania Caritas dostarczając produkty i będąc partnerem akcji niosących pomoc najbardziej potrzebującym. W kwietniu we wszystkich halach Selgros wolontariusze i przedstawiciele Caritas skompletowali najpotrzebniejsze produkty spożywcze i środki higieny osobistej, które zostały rozdystrybuowane wśród osób starszych. Firma przekazała produkty o wartości ponad 50 tys. złotych.

Wspólnie z Caritas działamy na rzecz potrzebujących już od ponad 10 lat reagując na pojawiające się potrzeby podopiecznych fundacji. Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną w kraju i zagrożenie infekcją koronawirusem, na którą narażone są szczególnie osoby starsze, postanowiliśmy przekazać produkty spożywcze i środki higieny osobistej, które znajdują się w naszym asortymencie – komentuje Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Selgros Cash & Carry i Transgourmet.

Kompletowanie produktów dla Caritas odbyło się o wyznaczonych porach, w których natężenie ruchu klientów było najmniejsze. W miarę możliwości, produkty zostały przygotowane przez pracowników hal i odebrane przez wolontariuszy.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – MARZEC 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.