Ser Dog z parówką od Hochland w Żabka Cafe

Udostępnij artykuł
Nowość powstała m.in. z serów cheddar i maasdamer. To kolejny punkt w menu ciepłych przekąsek Żabka Café. Ser Doga można już spotkać we wszystkich sklepach sieci.

Hot dog w wersji tradycyjnej czy bez mięsa jest jedną z najchętniej wybieranych przekąsek przez klientów Żabki. Sprzedajemy je w milionach sztuk. Nasi klienci uwielbiają ten produkt. Dlatego przy okazji premiery innowacyjnego i wegetariańskiego Ser Doga, postanowiliśmy przygotować ciekawą i zaskakującą akcję promocyjną. Jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania z firmą Hochland zachęcą do spróbowania naszej nowości. W Ser Dogu rozsmakują się nie tylko osoby niespożywające mięsa  mówi Joanna Staude-Potocka, dyrektor marketingu w firmie Żabka Polska.

Ser Dog to bezmięsna przekąska dostępna w Żabce, która stanowi kolejną propozycję na ciepłą przekąskę. Oprócz hot dogów w różnych wariantach, w Żabka Café można zamówić burgery, a także panini czy tosty, jak również szeroki wybór kaw. Żabka nie zapomina o osobach ograniczających lub niespożywających w ogóle produktów mięsnych. Jedną z propozycji jest właśnie hot dog z parówką serową.

 Parówka serowa znajdująca się w Ser Dogu to stworzona przez Hochland kompozycja pysznych serów podpuszczkowych dojrzewających, m.in. maasdamera i cheddara. Wyróżnia się wyrazistym serowym smakiem i kremową konsystencją. Ser Dog nie zawiera dodatku glutaminianu sodu, fosforanów i konserwantów. Eliminacja tzw. dodatkowych składników to znaczący trend, który zawsze uwzględniamy w rozwoju nowych produktów – podkreśla Rafał Masiak, dyrektor marketingu w Hochland Polska.

Ser Dog dostępny jest w asortymencie Żabki na wyłączność od 3 marca. Parówki są oddzielone separatorem na rollerze. Dodatkowo oznaczone stojaczkiem „bez mięsa” i wkładane do bułki innymi szczypcami.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.03.2021
Aktualizacja: 10.03.2021