Spa Lava e Sal – nowy projekt Katarzyny Sokołowskiej

Udostępnij artykuł

Znana polska reżyserka pokazów mody, prywatnie partnerka inwestora i hotelarza Artura Koziei, Katarzyna Sokołowska ruszyła z nowym projektem w branży spa & wellness. Pierwsze miejsce koncepcji Lava e Sal znajduje się w nowo otwartym Radisson Blu Resort & Conference Center, Ostróda Mazury. Kolejne salony mają powstać w hotelach w Zakopanem i Karpaczu.

Katarzyna Sokołowska
Źródło: www.instagram.com/kasiasokolowska_official/, fot.:Agata Serge

Wraz z dojrzałością przychodzi pewność decyzji, czas nowego otwarcia, zmiana priorytetów ale też nieodparta ochota na sprawczość i dawanie radości sobie i innym. Nad tym projektem pracowałam dwa lata. I teraz jestem gotowa by się tym podzielić – napisała na swoim Instagramie Katarzyna Sokołowska zapowiadając projekt.

Jak podkreśla ostródzki Radisson Blu, filozofią spa Lava e Sal jest znalezienie harmonii między ciałem a umysłem poprzez detoksykację i kojące zabiegi holistyczne.

Spa Lava e Sal oferuje osiem nowoczesnych sal zabiegowych, w tym prywatną przestrzeń dla dwóch osób. Zabiegi spa zostały opracowane z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych kosmetyków. Strefa Lava to wielofunkcyjna przestrzeń, która pomoże gościom odprężyć się podczas jogi, medytacji lub spersonalizowanych prywatnych sesji koncentrujących się na przywracaniu równowagi i dobrego samopoczucia. Strefa watsu obejmuje spokojny basen wypoczynkowy, kominek i przestrzeń relaksacyjną. W spa mieści się również mała galeria sztuki z oryginalną ceramiką i grafikami młodych polskich artystów.

Kolejne spa Lava e Sal zostaną otwarte w Hotelu Sanssouci w Karpaczu i Hotelu Imperial Zakopane.

lava e sal

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Źródło: Spa Lava e Sal, www.instagram.com/kasiasokolowska_official

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.02.2023
Aktualizacja: 13.02.2023