Subway z BBQ Chicken Menu

Udostępnij artykuł
Znane na całym świecie suby na stałe zagościły w street-foodowym menu młodzieży. W tym sezonie marka szykuje coś specjalnego dla tych, którzy już niebawem ponownie zasiądą w szkolnych ławach. Mowa o BBQ Chicken Menu.
Duży zestaw na długie rozmowy

Zestaw BBQ Chicken Menu to połączenie znanego suba KurczakBBQ, pieczonych na miejscu ziemniaczków oraz wybranego napoju. Kawałki kurczaka, marynowane są w autorskim sosie Subway BBQ. Wybór zestawu jest korzystniejszy o 20 proc.

Na mały głód i jeszcze mniejszy głodzik

Dla tych, którzy mają ochotę przegryźć coś „na szybko”, Subway również ma propozycję. W menu restauracji znajdziemy ofertę przekąsek. Zapiekanki z pieczywa Subway, meksykańskie qesadille czy pieczone ziemniaczki dostępne w opcji solo lub w zestawach – to tylko niektóre z nich.

Zielono nie tylko na logo

Subway nie zapomina również o osobach wege i wegan. Sieć restauracji od dawna wprowadza do menu pozycje bezmięsne, a pierwsze z nich weszły do stałej sprzedaży ponad dekadę temu! Pozycje wegetariańskie i wegańskie stanowią obecnie 24 proc. całego menu. Znany stałym bywalcom sandwicz Veggie Delite, sałatki, ale i również wprowadzone niedawno XL wrap Spicy Veggie Queen czy czekoladowe, wegańskie ciastko to tylko niektóre z zielonych propozycji z portfolio marki.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione

Opublikowano: 26.08.2021
Aktualizacja: 26.08.2021