Świąteczny butik w Hotelu Traugutta3

Udostępnij artykuł

W Hotelu Traugutta3 w Białymstoku powstała wyjątkowa przestrzeń w sercu miasta, po to by nikt nie musiał szukać tego, co sprawi, że Święta są wyjątkowe. Wszystko jest tu w jednym, pięknym miejscu – Butiku Traugutta3.

Świąteczny butik w Hotelu Traugutta3

Miejsca takie jak nasze zazwyczaj trudno znoszą wahania rynku. Wiemy, że aby móc trzymać poziom, nigdy nie możemy sobie pozwolić na zatrzymanie w miejscu. Kiedy pandemia zamroziła biznesy związane z turystyką i gastronomią,  nasz hotel stał się prawdziwą bożonarodzeniową pracownią – zaczęliśmy tworzyć boxy prezentowe. Zainteresowanie było tak duże, że pracownia  szybko zamieniła się w lokalny Christmas Market działający w hotelowej Recepcji. Pomysłów mieliśmy coraz więcej, potrzebowaliśmy więc więcej przestrzeni – tak historię powstania Butiku Traugutta3 opowiada Anna Narel, dyrektorka i właścicielka Hotelu Traugutta3 w Białymstoku.

Butik Traugutta3, który powstał w Hotelu Traugutta3 można odwiedzać stacjonarnie przez 24h lub online: www.butik.hoteltraugutta3.pl Można znaleźć tu dekoracje świąteczne, unikatowe prezenty z limitowanych kolekcji, skomponowane boxy prezentowe oraz karty podarunkowe. A wszystko inspirowane baśnią Dziadka do Orzechów!

Wiedzieliśmy, że ducha tego miejsca nie zbudujemy kampanią reklamową, a prawdziwą pasją. Tylko prawdziwe zaangażowanie i zrozumienie, z czym wiąże się praca w hotelarstwie i z Gośćmi pozwalają budować trwałe relacje w nietrwałych czasach – dodaje Anna Narel.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Hotel Traugutta3 może się pochwalić największa na Podlasiu kolekcją Dziadków do Orzechów, jaką możecie Państwo oglądać w ich wnętrzach. Kolekcja należy do prywatnych zbiorów Dyrektor obiektu Anny Narel. Większość dziadków to zbiory z Targów Staroci, jak Jarmark Staroci w Kiermusach, czy tegoroczny Targ Staroci w Berlinie. Kolekcja ma kilka lat i wciąż powiększa się o kolejne figurki. 

Kiedy więc zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, Butik Traugutta3 zaczyna żyć pełnią życia. Wszystko dlatego, że jego powstanie dyktowane jest pasją i fascynacją historii Dziadka do Orzechów. Ręcznie malowane Dziadki wyjmowane są z kufrów i walizek, by wypełnić hotel świąteczną opowieścią. 

Źródło: Hotel Traugutta3

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.12.2022
Aktualizacja: 13.12.2022