The Bridge Wrocław MGallery z prestiżowymi nagrodami

Udostępnij artykuł

Wrocławski hotel może pochwalić się zwycięstwem w aż dwóch kategoriach tegorocznego plebiscytu LUXE Global Awards.

The Bridge Wrocław MGallery

LUXE Global wyróżnia najbardziej luksusowe hotele, spa i restauracje z całego świata. W tegorocznej edycji hotel The Bridge Wrocław MGallery zwyciężył aż w dwóch kategoriach: Best Luxury MICE Hotel in Poland (MICE – branża spotkań, kongresów, konferencji i wydarzeń) oraz Best Luxury Design Hotel Globally.

Jesteśmy niesamowicie dumni z tak prestiżowego wyróżnienia, tym bardziej, że o przyznaniu nagrody w konkursie LUXE Global Awards decydują głosy publiczności. To ukoronowanie naszej codziennej pracy i sukces całego zespołu organizacji eventów – mówi Marta Stawinska-Janiec, dyrektor ds. rozwoju biznesu w The Bridge Wrocław MGallery.

The Bridge Wrocław MGallery do tej pory zdobył już kilka prestiżowych nagród, takich jak Grand Prix konkursu „Piękny Wrocław” czy liczne wyróżnienia w konkursie World Luxury Hotel Awards. Zwycięstwo w kategorii Best Luxury Design Hotel Globally plebiscytu LUXE Global Awards jest kolejnym dowodem uznania gości dla wyjątkowo dopracowanego designu. Ten 5-gwiazdkowy hotel, położony na Ostrowie Tumskim, w zabytkowej części Wrocławia, doskonale wpisuje się w klimat i architekturę otoczenia, stanowiąc most między przeszłością a współczesnością. W hotelowych apartamentach urzekają meble od najlepszych projektantów, ale też niezapomniane widoki na Odrę i sąsiedztwo gotyckiej architektury. Z kolei zwycięstwo w kategorii Best Luxury MICE Hotel in Poland jest potwierdzeniem, że hotel The Bridge to jedno z najciekawszych i najbardziej klimatycznych „miejsc społecznych” polskiego hotelarstwa.

Nasza filozofia opiera się na tworzeniu miejsca, które przyciąga nie tylko dogodną lokalizacją i świetnie zaprojektowanymi przestrzeniami, które sprawdzają się m.in. na spotkania i wydarzenia biznesowe. Podstawą naszego konceptu organizacji spotkań jest dopasowanie do indywidualnych oczekiwań Meeting Plannerów – te w dzisiejszych czasach w dużym stopniu związane są z modą na łączenie pracy z podróżami i chęcią przeżycia czegoś unikatowego. Stąd w naszej ofercie eventowej posiadamy opcje wykorzystania wyjątkowych przestrzeni, takich jak hotelowy ogród, ekspozycyjny namiot zewnętrzny czy taras na dachu, a za każde wydarzenie naliczymy punkty w programie Accor Live Limitless dodaje Marta Stawinska-Janiec.

The Bridge Wrocław Mgallery nagroda

O The Bridge Wroclaw MGallery

Ostrów Tumski połączony był niegdyś prawym brzegiem Odry mostem. Dokładnie w miejscu tego mostu znajduje się dzisiaj The Bridge Wrocław MGallery. Obiekt idealnie wpisuje się w gotyckie otoczenie Placu Katedralnego dzięki architekturze pełnej historycznych nawiązań. Hotel oferuje 184 stylowo urządzone pokoje, w tym szeroką gamę apartamentów, z których roztaczają się spektakularne widoki na miasto, Odrę oraz katedrę.

W The Bridge Wrocław MGallery przeszłość łączy się ze współczesnością, a industrialny design przeplata z historią i sztuką. Wnętrza zdobią między innymi wielkoformatowe grafiki XIX-wiecznego Wrocławia oraz reprodukcje zbiorów z kolekcji prywatnych i Muzeum Narodowego. W pokojach spotkać można nietypowych gości – 40 postaci historycznych – wśród nich biskupa wrocławskiego Andreasa Jerina czy dziedziczkę Wilczyc Therese Magdalene Hochberg. Łóżka zdobią baldachimy z woskowymi świecami. Hotel oferuje również rozwiązania nowoczesnych technologii, takie jak panel w pokoju, poprzez który gość komunikuje się z obsługą czy możliwość otwierania drzwi do pokoju smartfonem.

Kulinarnym sercem The Bridge Wrocław MGallery jest restauracja Craft bazująca na lokalnych składnikach i rzemieślniczym podejściu do kuchni. Oszczędne wnętrza restauracji zostały zaprojektowane przez pracownię H Hospitality, która stworzyła wiele projektów architektonicznych renomowanych restauracji w Amsterdamie, Dubaju, Londynie, Berlinie i Paryżu. Wnętrza Craft są ich jedynym polskim projektem.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2023

Źródło: The Bridge Wroclaw MGallery

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 16.10.2023
Aktualizacja: 16.10.2023