Tomasz Murawski dyrektorem ibis Styles Warsaw Airport

Udostępnij artykuł

Sieć Accor powołała Tomasza Murawskiego na stanowisko dyrektora generalnego nowego ibis Styles Warsaw Airport. Obiekt jeszcze w tym roku przyjmie pierwszych gości.

Tomasz Murawski

Zlokalizowany przy ul. Poleczki, niedaleko warszawskiego lotniska Chopina ibis Styles Warsaw Airport będzie trzecim obiektem ibis Styles w mieście. W związku ze zbliżającym się otwarciem obiektu, grupa Accor mianowała Tomasza Murawskiego dyrektorem generalnym nowego hotelu. Do jego zadań w fazie początkowej będzie koordynacja wszystkich procesów prowadzących do otwarcia hotelu, zaś następnie – zarządzanie obiektem. Nominacja wchodzi w życie od 1 kwietnia 2023 roku.

Tomasz Murawski – biografia

Tomasz Murawski jest związany z branżą hotelarską nieprzerwanie od 1998 roku. Pierwsze kroki w swojej karierze stawiał w działach operacyjnych, rozpoczynając od roli operatora centrali telefonicznej, poprzez recepcjonistę i stanowiska Front Office Managera. Od 2009 roku Tomasz związał się z działem sprzedaży, obejmując stanowisko Group & Events Sales Executive w warszawskich hotelach Sheraton oraz Westin. Jego bogate doświadczenie obejmują także stanowiska Account Director w centralnym dziale National Sales Office dla Hoteli Sheraton w Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz w Hotelu Bristol w Warszawie.

Od 2016 roku Tomasz pełnił funkcję Director of Group & Convention Sales w Sheraton Warsaw & Westin Warsaw należących do sieci Marriott International, a w 2019 zaangażował się w projekt otwarcia nowego hotelu – Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów jako dyrektor Działu Sprzedaży. Przed rozpoczęciem pracy w zespole Accor Tomasz pełnił funkcję dyrektora działu sprzedaży w Regent Warsaw Hotel.

Dołączenie do zespołu wiodącej grupy hotelowej na świecie, z szerokim portfolio różnorodnych marek skierowanych do niemal każdego segmentu w branży to dla mnie duża nobilitacja i ważny krok w rozwoju kariery. Cieszę się, że mogę wnieść swoje szerokie doświadczenie do zespołu Accor i nie mogę doczekać się pracy na nowym stanowisku, w hotelu, który doskonale uzupełnia ofertę grupy oraz nieprzeciętnej marki hotelowej w Warszawiepodkreśla Tomasz Murawski, dyrektor generalny ibis Styles Warsaw Airport.

O ibis Styles Warsaw Airport

Zaoferuje gościom 124 pokoje, Lobby Bar, restaurację oraz dwie sale konferencyjne i parking. Podobnie jak pozostałe hotele marki słynącej z kreatywnego designu, nowy hotel będzie wyróżniał się motywem przewodnim wzorowanym na słynnym serialu „Gambit Królowej”. To drugi obiekt Accor objęty umową o zarządzanie w tej części Warszawy, po podpisanym niedawno Tribe Warsaw Airport (266 pokoi) i zarazem trzeci hotel marki w stolicy. Zgodnie z planem, obiekt przywita pierwszych gości jeszcze w tym roku.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 03.04.2023
Aktualizacja: 03.04.2023