Warszawski Courtyard by Marriott najlepszy w Polsce

Udostępnij artykuł

Na podstawie 10 tysięcy uzyskanych opinii warszawski Courtyard, należący do Grupy PHH, zdobył pierwsze miejsce wśród wszystkich hoteli tej marki w Polsce i uplasował się na trzecim miejscu spośród 83 hoteli marki Courtyard w krajach w regionie EMEA. Na wyróżnienie gości szczególnie zasłużyła obsługa gastronomiczna, jakość jedzenia oraz czystość na terenie hotelu.

Te wyniki to codzienna wytężona praca całego zespołu warszawskiego hotelu Courtyard, który nieustannie pracuje nad utrzymaniem wysokiego standardu usług, również w nowym roku. Jestem dumna z pracy moich pracowników i cieszę się, że ich wysiłek i indywidualne podejście do potrzeb gości, pozwoliły na osiągnięcie jednego z najlepszych wyników wśród hoteli Courtyard w Polsce oraz w całym regionie – podsumowała Sylwia Korzeniewska, Dyrektor Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień 2022

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie i jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 m kw. W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk w Polsce. Co roku z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. w 2021 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu wszystkich 1273 hoteli marki Courtyard na świecie oraz pierwsze miejsce w Europie wśród wszystkich hoteli sieci Marriott, pozyskując najwięcej nowych uczestników programu lojalnościowego Marriott Bonvoy.

Źródło: Courtyard by Marriott Warsaw Airport

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.01.2023
Aktualizacja: 05.01.2023