Zarząd IGLOO w nowym składzie

Udostępnij artykuł
Nowym Prezesem Zarządu został Tomasz Młynarski, który z firmą związany jest od ośmiu lat. Wcześniej pracował jako dyrektor zarządzający ds. sprzedaży, dyrektor strategii i rozwoju oraz dyrektor generalny, odpowiadając za działalność operacyjną przedsiębiorstwa i rozwój rynków sprzedaży w kraju i zagranicą. W latach 2013-2018 pełnił również funkcję dyrektora zarządzającego firmy MILOO Electronics, spółki powiązanej kapitałowej z IGLOO, gdzie zajmował się strategią rozwoju, budową struktur sprzedaży i wprowadzaniem produktów oświetleniowych LED na rynek.  

Na stanowisko wiceprezesa został powołany Robert Bialik, który do firmy dołączył w roku 2019. Pełnił funkcje prokurenta pracując na stanowiskach: dyrektor ds. finansowych oraz dyrektor zarządzający. Zasiada jednocześnie w Zarządzie MILOO Electronics jako Wiceprezes. Robert Bialik ponad 20 lat – był związany z przemysłem petrochemicznym w Polsce. Od 2004 roku pełnił funkcje zarządcze w strukturach Grupy Kapitałowej Lotos, między innymi jako członek rad nadzorczych a także jako prezes Zarządu w Spółkach: Lotos Park Technologiczny, Lotos Jasło , Lotos Oil ,  Lotos Infrastruktura.

Wprowadzenie zmian ma na celu dostosowanie struktury firmy do zmian organizacyjnych i właścicielskich, które nastąpiły w IGLOO w bieżącym roku. IGLOO w tym roku obchodzi 35 lat istnienia.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać
się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.02.2021
Aktualizacja: 18.02.2021