Zdrojowa Invest: cztery nowe inwestycje hotelowe

Udostępnij artykuł

W powstającym Marine Hotelu, na sześciu kondygnacjach pomieści się ponad 230 apartamentów hotelowych. Są one różnej wielkości – od 24 do 104 mkw. Dodatkowo w hotelu mieści się centrum konferencyjne na 800 osób, restauracja, kawiarnia, lobby bar, kręgielnia, klub nocny z salą klubową oraz centrum spa & wellness: basen, sala fitness, siłownia, jacuzzi, sauny oraz liczne gabinety masażu i kosmetyczne. Obiekt znajduje się 20 metrów od morza. W Marine Hotel w 2012 roku Międzynarodowa Federacja Piłkarska umieści jedną z drużyn piłkarskich grających w turniejach Euro 2012.

Tuż obok tego hotelu Zdrojowa Invest buduje hotel Ultra Marine z 50 apartamentami o wysokim standardzie, który właściciele określają jako pięć gwiazdek plus. Obiekt przyjmie pierwszych gości w wakacje 2011 roku. Zdrojowa Invest jest też właścicielem innego projektu w Kołobrzegu, około 150 metrów od plaży – czterogwiazdkowego Sand Hotelu. Ma on 150 apartamentów, 30 lokali użytkowych i działa już od roku. Inwestor nie ogranicza się jednak tylko do Kołobrzegu. W Ustroniu Morskim, przy klifie, zbuduje obiekt z 50 apartamentami i lokalami usługowymi na sprzedaż. Ich budowa ruszy w wakacje, a zakończy się w ciągu roku. Wartość nadmorskich projektów jest szacowana na około 200 mln zł.

Dodatkowo w Kudowie Zdroju (woj. dolnośląskie), przy Parku Zdrojowym inwestor zbuduje hotel z około 200 apartamentami oraz centrum spa. Obecnie trwają prace nad projektem koncepcyjnym tego obiektu. Wiosną 2011 roku ma ruszyć sprzedaż i budowa apartamentów.

 

Opublikowano: 22.04.2010
Aktualizacja: 22.04.2010