Zmiany w zarządzie Coffeeheaven

Udostępnij artykuł

Nowy zakres odpowiedzialności obejmuje zakupy i usługi logistyczne w ramach grupy oraz ich integrację w ramach struktur Costa Limited (spółki w 100-proc. zależnej od Whitbread PLC, w skład, której z końcem pierwszego kwartału 2010 r. weszła spółka Coffeeheaven International). Marcin Mądry dodatkowo, będzie nadzorować rynek łotewski z operacyjnego i biznesowego punktu widzenia, w dalszym ciągu pełniąc funkcje dyrektora finansowego Grupy.

Marcin Mądry jest absolwentem kierunku finansów przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego oraz stypendysta Northumbria University w Newcastle w Wielkiej Brytanii. Przed pracą w Coffeeheaven zdobywał doświadczenie w Ernst&Young oraz BDO Polska. Do tej pory odpowiedzialny był za funkcjonowanie działów finansów, IT oraz zagadnienia prawne w Grupie Coffeeheaven.

Coffeeheaven działa od r. W Pod szyldem sieci funkcjonują obecnie 63 placówki zlokalizowane głównie w centrach handlowych w największych miastach Polski. Firma dynamicznie rozwija się również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. w Czechach, Bułgarii, na Łotwie (pod szyldem Coffeenation) oraz Węgrzech. Grupa została nagrodzona tytułem Top Emloyer 2010. Coffeeheaven wprowadza wiele pionierskich rozwiązań, m.in.: wspiera politykę awansów pracowników poprzez efektywny system szkoleń i bezustanny rozwój organizacji, podejmuje działania na rzecz pomocy dzieciom (finansowanie działań podejmowanych przez The Foundation for Corporate Social Responsibility) czy środowiska (projekty pro-ekologiczne: sadzenie lasu, uzyskanie dla mieszanki kawy certyfikatu Rainforest Alliance).

 

Opublikowano: 26.04.2010
Aktualizacja: 26.04.2010