Najbardziej praktyczne, merytoryczne, niezależne i nowoczesne czasopismo hotelarzy! Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Docieramy dla ponad 35 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl, 15 800 subskrybentów newslettera otrzymuje je na swój adres e-mail, a 6000 egzemplarzy drukujemy i rozsyłamy imiennie. Reklamodawcom gwarantujemy największy zasięg!

Ekspertka ds. zarządzania kosztami i budowania programów sprzedażowych, prezes Idea Profit weźmie udział w dyskusji pt.: „Jak efektywnie konkurować – umiejętne wykorzystanie gromadzonych danych i zarządzanie liczbami” podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. XII Forum Profit Hotel 2017 odbędzie się już 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel.
 

Kolejna firma potwierdziła udział w najważniejszym w Polsce spotkaniu hotelarzy jako Sponsor Główny wydarzenia. Xcellnc' zaprezentuje swoją ofertę właścicielom niezależnych obiektów i „kupcom” od największych odbiorców sieciowych już w najbliższy wtorek, 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel.

To już 40. restauracja sieci. Lokal usytuowany jest w Centrum Handlowym Toruń Plaza i jest to pierwszy punkt w nowym formacie North Fish easy, gdzie elementami wyróżniającymi są uproszczone menu i szybkość realizacji zamówień.

Na tydzień przed wydarzeniem do grona Sponsorów dołączyła kolejna firma. Lano Carpets zaprezentuje swoją ofertę oraz spotka się z właścicielami niezależnych obiektów i „kupcami” od największych odbiorców już 12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel podczas najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Ekspert o systemach motywacyjnych w hotelu

Robert Węglarz właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Alchemia Hotelarstwa

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.