Kompendium wiedzy o branży gastronomicznej z udziałem najlepszych dostawców już w lipcu ukaże się na rynku! Nakładem BROG B2B, wydawcy m.in. czasopism Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee oraz Świat Hoteli. Publikacja będzie dostępna całkowicie bezpłatnie w wersji elektronicznej, a drukowane wydanie dotrze w formie wysyłki imiennej do restauratorów w całej Polsce.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, praktyczne porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół oraz partnerów, uczestnictwo w konkursie Food Business Awards 2018 wraz z uroczystą kolacją i Galą - to wszystko czeka na uczestników. Zapraszamy serdecznie!

Ekspertka, hotelarz, coach i stała autorka tekstów do Świata Hoteli, ruszyła z programem rozwojowym „Kompetencje współczesnego lidera”. W rozmowie z nami opowiedziała, dlaczego zdecydowała się na stworzenie takiego programu, do kogo jest skierowany, z jakich elementów się składa i jakie są jego największe zalety.
 

Już 1 lipca br. w Starachowicach odbędą się I Mistrzostwa Polski Branży Hotelarskiej, które będą częścią Mistrzostw Polski Masters. Start i meta znajdują się przy Hotelu Europa. Zawodnicy będą musieli zmierzyć się z dystansem 63 km. Nasze media - Świat Hoteli i horecanet.pl - objęły patronat medialny nad wydarzeniem.

Kompendium wiedzy o branży gastronomicznej z udziałem najlepszych dostawców już w lipcu ukaże się na rynku! Nakładem BROG B2B, wydawcy m.in. czasopism Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee oraz Świat Hoteli. Publikacja będzie dostępna całkowicie bezpłatnie w wersji elektronicznej, a drukowane wydanie dotrze w formie wysyłki imiennej do restauratorów w całej Polsce.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE