Jak poinformował nas Rafał Kincer, dyrektor ds. operacyjnych sieci hoteli NAT, właśnie trwa remont generalny obiektu Morskie Oko w Bukowinie Tatrzańskiej. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na grudzień br.

Gastronomista oraz Mazurkas Catering 360 to kolejne firmy, które poszerzyły grono „kupców”, czyli przedstawicieli bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp., którzy indywidualnie spotkają się z dostawcami podczas XV Food Business Forum 2017. Wydarzenie odbędzie się już 13 września w Sheraton Warsaw Hotel.

Jak udało nam się ustalić, już 1 września swoich pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy Unicus Palace. Obiektem zarządzać będzie Dobry Hotel.  

Bar Noce i Dnie otwarty

Bar Noce i Dnie otwarty

16 sierpnia 2017

Jak udało nam się ustalić, przy ulicy Słowackiego w Gdańsku ruszył nowy bar serwujący wiele rodzajów drinków. Noce i Dnie stawiają również mocno na ofertę muzyczną. Wnętrze zostało zaprojektowane przez Klaudię Kowalską, ze studia forDSGN. Lokal podzielony jest na strefę dzień oraz noc, o łącznej powierzchni 650 mkw., łącząc klasykę z nowoczesnością.

25 lat swojego życia już związał z branżą hotelarską. Przez ten czas nie tylko nadzorował inwestycje, uruchamiał hotele, zarządzał nimi, ale przede wszystkim także szkolił personel, w ponad 60 obiektach. Zarówno z umiejętności miękkich, jak i twardych. Jednak, żeby uczyć innych, sam ciągle zdobywał kolejne doświadczenia, wiedzę, stale podnosząc kwalifikacje.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.