Największa sieć hoteli w Polsce i Europie Wschodniej GH Orbis dołączyła do grona Partnerów najważniejszego, newsowego portalu branży HoReCa. Partnerstwo Portalu to indywidualna propozycja współpracy gwarantująca intensywną, wielopłaszczyznową i szerokozasięgową komunikację w obszarze B2B dotyczącą bieżącej działalności, aktualnej oferty oraz osiągnięć firmy.

W Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie trwają 22. Targi EuroGastro oraz 11. Targi WorldHotel. Przedstawiciele redakcji Świata Hoteli, Nowości Gastronomicznych, Sweets & Coffee oraz portalu Horecanet.pl, jak co roku, są do Państwa dyspozycji podczas tych wydarzeń. Zachęcamy do odwiedzin naszego stoiska - BROG B2B o nr A9.

W styczniu br. na stanowisko dyrektora ds. rozwoju Grupy Hotelowej Orbis w Polsce, odpowiedzialnego za umowy o franczyzę i zarządzanie, został powołany Jacek Stasikowski. Nam opowiedział o celach, które sobie stawia, rozwoju oraz zaletach marki Adagio, przyszłości rynku aparthoteli, a także współpracy z inwestorami.

Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Niekwestionowany lider zasięgu w grupie odbiorców, do których należą właściciele restauracji niezależnych i lokali gastronomicznych, prezesi i zarządy sieci oraz „kupcy”. Zapraszamy do lektury!

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, uczestnictwo w konkursie Sweets & Coffee Awards 2018 z uroczystą Galą i kolacją w Sheraton Warsaw Hotel. Zapraszamy serdecznie!
 

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Komentarz

Komentarz dnia

Jak uniknąć nadmiernej rotacji pracowników?

Maciej Marks współwłaściciel Kafka oraz Jaś i Małgosia

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.