Oferta producentów i dostawców, organizacja i wyposażenie powierzchni spa, trendy w kosmetykach, aranżacja terenu wokół obiektu – wszystko to znajdą Państwo w najbliższym wydaniu czasopisma hotelarzy - Świat Hoteli.

Najnowszy numer czasopisma Sweets & Coffee na rynku! Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Niekwestionowany lider zasięgu w grupie odbiorców tj. właścicieli, zarządzających, „kupców” oraz profesjonalistów biznesu kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni. Zapraszamy do lektury!

24 września w Sheraton Warsaw Hotel spotkamy się na najbliższej, szesnastej już edycji Food Business Forum 2018. Menadżerowie bezpośrednio odpowiedzialni za zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje, modernizacje, itp. („kupcy”) licznie potwierdzają udział w bezpośrednich spotkaniach z dostawcami. Zapraszamy Sponsorów i Wystawców - tylko teraz jeszcze najkorzystniejsze ceny!

Sylwester Cacek, prezes spółki zarządzającej sieciami Sphinx, Chłopskie Jadło, Fabryka Pizzy, WOOK, Piwiarnia Warka liczącymi ok. 200 lokali, jak co roku, potwierdził udział w organizowanym przez nas, najważniejszym w Polsce spotkaniu restauratorów. Tegoroczna edycja odbędzie się 24 września w Sheraton Warsaw Hotel. Dla restauratorów udział jest BEZPŁATNY. Zapraszamy!

Partnerstwo Portalu to indywidualna propozycja współpracy, która gwarantuje intensywną, wielopłaszczyznową i szerokozasięgową komunikację w obszarze B2B, dotyczącą bieżącej działalności, oferty oraz osiągnięć firmy.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE