Ruszył nowy Makarun

W ostatnim dniu lutego swoich pierwszych gości przyjął najnowszy lokal sieci spaghetterii Makarun. To już druga lokalizacja tej marki w Rzeszowie.   

Jak udało nam się ustalić, sieć najpopularniejszych slowfoodowych restauracji w Polsce - Bobby Burger dotarła do kolejnego miasta. Marka uruchomiła swój pierwszy lokal w Toruniu.

Reprezentanci 1000 kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni już potwierdzili swój udział w tegorocznym III Forum Rynku Kawiarni - Cukierni – Lodziarni Sweets & Coffee Forum 2017. Tradycyjnie wydarzeniu towarzyszą indywidualne spotkania dostawców z właścicielami lub menadżerami bezpośrednio odpowiedzialnymi za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp. w największych sieciach.
 

Ewelina Błaszczyk i James Hancock pracowali w branży hotelarskiej. Tam się poznali i zaprzyjaźnili. Jednak On, niecałe trzy lata temu, zrezygnował z pracy w korporacji. Gdy pewnego dnia spotkali się na kawie, pomyśleli: Otwórzmy kawiarnię. Ekologiczną. A skoro z czymś startować to nie z jednym punktem, ale kilkoma i zbudować sieć. Tak to się zaczęło…

W marcowym wydaniu ulubionego czasopisma polskich restauratorów poruszymy kwestię urządzeń chłodniczych: ich funkcji, doboru, użytkowania i serwisu - to jeden z kilku tematów działu „Technika i wyposażenie”. Numer będzie promowany na Targach EuroGastro 2017.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Nowa osoba w Vienna House

13 lutego 2017

Komentarz

Komentarz dnia

Grycan: klasyczne smaki wciąż na topie

Marcin Snopkowski dyrektor generalny Grycan – Lody od pokoleń

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.