Dotarła do nas informacja, że lubiany warszawski koncept serwujący dania kuchni tex-mex ma ambitne plany rozwoju. Oprócz otwarcia nad Wisłą Gringo Bar zamierza wejść na rynek z ofertą franczyzową.

„Nic tak firmy nie rozkręca jak rosnąca konkurencja – doświadczenia branży” – to tytuł jednego z bloków tematycznych podczas najważniejszego w Polsce spotkania restauratorów. Tegoroczne, XV Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2017 odbędzie się już 13 września w Sheraton Warsaw Hotel. Dla restauratorów udział w konkursie i całym wydarzeniu jest ZUPEŁNIE BEZPŁATNY!

Od kilku dni swoich pierwszych gości przyjmuje już czterogwiazdkowy, luksusowy Hotel Grand Ascot, który powstał przy ul. Szujskiego 4 w Krakowie. Właścicielami są przedsiębiorcy, którzy od kilku lat przy ul. Radziwiłłowskiej prowadzą trzygwiazdkowy obiekt pod nazwą Ascot Hotel.

Dotarliśmy do informacji, że w stolicy Małopolski, w dzielnicy Podgórze został otwarty Aparthotel Lwowska 1. Zarządzany jest przez Grupę HCG, która również prowadziła inwestycję. 

Dawny BlueBellls Apartments, najdłużej działający z obiektów grupy Artery Hotels zmienił wizerunek i na skutek przeprowadzonego rebrandingu przyjmuje gości pod nową marką - Daniel Griffin Aparthotel.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Komentarz

Komentarz dnia

Dyrektor DeSilva o śniadaniach

Paweł Laskowski dyrektor gastronomii Hotele DeSilva

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.