Działalność rozpoczęła 50 restauracja pod marką Olimp. Lokal znajduje się w nowo otwartym centrum handlowym Posnania Shopping & Lifestyle przy ulicy Pleszewskiej.

Sieć ma konkretne plany

Sieć ma konkretne plany

20 października 2016

Sieć nowoczesnych kawiarni, której właścicielem jest Tomasz Weczer, wzbogaci swoje portfolio. - Obecnie w budowie są trzy nowe lokale w Gdańsku oraz Szczecinie - poinformował nas właściciel marki.

- Uważam, że mamy ogromy potencjał i musimy to wykorzystać. Mamy przewagę nam innymi. Nie ma takiego drugiego obiektu, który oferuje pięć pełnowymiarowych boisk plus stadion. Oddając w przyszłym roku nowe skrzydło, będziemy w stanie przyjąć cztery drużyny piłkarskie jednocześnie - powiedział w rozmowie z nami Jakub Wrobiński, dyrektor Hotelu Remes.

- Przeprowadzone przez nas ostatnio badania pokazują dwa trendy – coraz większe znaczenie nowych technologii oraz odchodzenie od zestandaryzowanych hoteli „bez duszy”. W naszej nowej strategii rozwoju właśnie te aspekty postawiliśmy w samym centrum – powiedział w rozmowie z nami Tomasz Piórkowski, dyrektor regionalny Vienna House Poland.

Nowa smażalnia w Warszawie

Nowa smażalnia w Warszawie

18 października 2016

W miniony weekend miałam okazję odwiedzić nową restaurację, która powstała przy Al. Wilanowskiej, w lokalu po „Kresowiaku”. Macierzysta Smażalnia Okoń znajduje się przy trasie nr 7, w okolicy Pasłęka. Teraz świeże ryby prosto z kutra mogą skosztować również mieszkańcy Warszawy.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Nowa osoba w Vienna House Poland

20 października 2016

Komentarz

Komentarz dnia

Redaktor Karolina Stępniak: Jak to jest z tą gościnnością?

Karolina Stępniak redaktor naczelna Świat Hoteli

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.