Nietuzinkowi goście, którym ostatnich 25 lat upłynęło nie tylko na scenie, ale nieodłącznie z nią, w usługach branży gościnności. W supereksluzywnym, a przy tym pełnym humoru, wywiadzie, tylko dla redakcji Świata Hoteli, zdradzą jak to wszystko wygląda z subiektywnej perspektywy osób, dla których hotelarstwo jest niemalże codziennością. Tego jeszcze nie było!

Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Niekwestionowany lider zasięgu w grupie odbiorców: właściciele, zarządzający oraz kupcy biznesu kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni. Zapraszamy do lektury!

Po czternastu latach pracy w czterogwiazdkowym Hotelu Żubrówka na emeryturę odchodzi Edward Puchalski, współtwórca sukcesu Regionalnej Restauracji Żubrówka. Zastąpi go Łukasz Rakowski, obecny szef kuchni Restaurant & Bar Cristal, znajdującej się w Hotelu Best Western Cristal w Białymstoku.

- Rynek gastronomiczny w Polsce dynamicznie się rozwija, a co za tym idzie rośnie konkurencja. Istnieje wiele firm na rynku oferujących wyposażenie hotelarskie i gastronomiczne dobrej jakości mówi Joanna Rdułtowska, menadżer ds. zakupów i dystrybucji Qubus Hotel Management.

Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, wystawa z aktualn ofertą dostawców, spotkania Business Speed Dating oraz Gala Sweets & Coffee Awards 2018 i Supplier of the Year - to wszystko obędzie się już 18 maja 2018 w Sheraton Warsaw Hotel.
 

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.