Super konkurs dla dostawców HoReCa! Supplier of the Year 2017 to efektywne narzędzie marketingowe dla firm, które służyć będzie skutecznej promocji oferty na rynku hotelarskim. Nagrody zostaną przyznane podczas uroczystej kolacji z Galą konkursową towarzyszącą XII Forum Profit Hotel 2017. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia 2017 w Sheraton Warsaw Hotel.

Dotarła do nas informacja, że już wkrótce na mapie noclegowej Krakowa pojawi się nowe miejsce. Z początkiem sierpnia otwarty zostanie Apart Residence TWW.

Rynek pracy w sektorze gastronomii w Polsce nie należy do najłatwiejszych. Już od dłuższego czasu utrzymuje się trend, w którym pracodawcy muszą walczyć o pracowników, oferując im jak najlepsze warunki, nie tylko finansowe. Dla jednej ze stron, jest to sytuacja bardzo pożądana. Niestety, często również i wykorzystywana...

Jak udało nam się ustalić, już w sierpniu zostanie uruchomiony kolejny lokal polskiej sieci sklepów oraz kawiarni i pijalni czekolady Karmello. Trwają przygotowania do otwarcia na warszawskim Nowym Świecie.

Dotarła do nas informacja, że do zespołu warszawskiego hotelu Marriott dołączyła kolejna osoba. Elżbieta Żyżyńska objęła stanowisko PR & Marketing Manager.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Komentarz

Komentarz dnia

Umowy na gorsze czasy

Piotr Jankowski radca prawny Prawowgastronomii.pl

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.