Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci hotelarskich cieszy się tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Czy po raz kolejny padnie rekord frekwencji? Wydarzenie - już dziś 8 grudnia - podczas jedenastej edycji Forum Profit Hotel 2016 w The Westin Warsaw.
 

Goście Hali Koszyki mogą już korzystać z oferty kulinarnej jednego z trzech lokali popularnego, warszawskiego restauratora. Restauracja Ćma by Mateusz Gessler ruszyła na początku grudnia i będzie czynna przez cała dobę siedem dni w tygodniu.

- Każda pora roku jest wyjątkowa. Dookoła nie ma przemysłu. Pałac położony jest wśród wspaniałej przyrody, otoczony malowniczym parkiem o łącznej powierzchni ponad 15 hektarów w obszarze Natura 2000. Trudno jest nas porównać do innego obiektu w Polsce - mówi w rozmowie z nami Tomasz Schulz, dyrektor Pałacu Mierzęcin.
 

Polityka personalna jest jednym z elementów strategii przedsiębiorstwa, na którą składają się procedury i zwyczaje dotyczące postępowania z kadrą. Powinna zapewniać zaspokojenie potrzeb, ambicji i aspiracji zawodowych, jednocześnie realizując cele i zadania organizacji.

Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Czasopismo ogólnodostępne dla ponad 30 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl, ponad 15 000 subskrybentów otrzymuje je na swój adres e-mail, a 6 000 jest drukowanych i rozsyłanych imiennie. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty dotarcia. Zapraszamy do lektury i współpracy.
 

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Jakich błędów unikać otwierając lokal?

Tomasz Habdas ekspert Głębokie Gardło

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.