Bohaterem numeru będzie Sylweriusz Faruga, President Marki blue frog, właśnie debiutującej na naszym rynku za sprawą firmy AmRest. W ekskluzywnym wywiadzie zdradził nam dlaczego właśnie teraz sieć wchodzi do Polski i jakie są najbliższe plany rozwoju. W wydaniu, jak zawsze cała paleta porad i praktycznych wskazówek dotyczących wyposażenia i zarządzania lokalem.

Precyzyjne dotarcie do osób decyzyjnych, bezpośrednio odpowiedzialnych u największych odbiorców sieciowych i obiektach niezależnych za zaopatrzenie, wyposażenie, zakupy czy inwestycje to zadanie, które spędza sen z powiek niejednemu dostawcy. Dziesiątki wysłanych ofert, czy prób nawiązania rozmów często kończą się brakiem odpowiedzi lub odmownym podziękowaniem...

Będą kolejne kawiarnie sieci

Będą kolejne kawiarnie sieci

19 października 2017

Otwarcie ósmej kawiarni i jednocześnie dziesiątego już punktu sieci z żywnością i napojami ekologicznymi certyfikowanymi planowane jest w połowie listopada 2017 r. W połowie grudnia nastąpi otwarcie lokalu w Poznaniu, zaś na początku nowego roku kolejnych dwóch kawiarni franczyzowych.

Kolejne lokale Felix Chicken

Kolejne lokale Felix Chicken

18 października 2017

Dotarliśmy do informacji, że w ostatnim czasie zostały otwarte dwa kolejne lokale marki Felix Chicken specjalizującej się w serwowaniu kurczaka w chrupiącej panierce. Nowe punkty znajdują się w Krośnie oraz w Wilnie na Litwie. Ten drugi jest pierwszym lokalem sieci poza granicami Polski.

Nowa sieć, która wkroczyła właśnie na polski rynek, należy do holdingu AmRest. To koncept łączący elementy casualowej restauracji z obszerną ofertą barową. Pierwsza restauracja pod szyldem blue frog w Polsce ruszy dziś (18 października) w nowo otwartym centrum handlowym Wroclavia.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Nowy szef kuchni w Hotelu Kossak

19 października 2017

Komentarz

Komentarz dnia

Janusz Mitulski o polskim rynku

Janusz Mitulski dyrektor ds. rozwoju na Europę Środkowo-Wschodnią i Kraje Bałtyckie Marriott International

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.