- Rynek gastronomiczny w Polsce dynamicznie się rozwija, a co za tym idzie rośnie konkurencja. Istnieje wiele firm na rynku oferujących wyposażenie hotelarskie i gastronomiczne dobrej jakości mówi Joanna Rdułtowska, menadżer ds. zakupów i dystrybucji Qubus Hotel Management.

Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, wystawa z aktualn ofertą dostawców, spotkania Business Speed Dating oraz Gala Sweets & Coffee Awards 2018 i Supplier of the Year - to wszystko obędzie się już 18 maja 2018 w Sheraton Warsaw Hotel.
 

Jeszcze kilka lat temu pojawiały się problemy z logistyką czy dostępnością niektórych produktów, obecnie te problemy praktycznie nie istnieje. Firmy są w stanie dostarczyć każdy towar z jednego na drugi koniec Polski bezzwłocznie, zarówno produkt świeży, jak i mrożony – mówi Anna Chmielecka, dyrektor ds. rozwoju sieci 7th Street – Bar & Grill oraz Meat & Fit.

Jak udało nam się ustalić, firma posiadająca w swoim portfolio m.in. sieć Hoteli Picaro wkrótce otworzy swój nowy obiekt. Villa Park powstała w budynku z ok. 1930 roku, znajdującym się przy ulicy Wolności 9 w Zgorzelcu. Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko menadżera.

Przy wyborze dostawców zwracamy przede wszystkim uwagę na budowanie trwałych relacji opartych na wartościach takich jak szczerość, zaufanie i rzetelność w biznesie. Funkcjonujemy na polskim rynku od 27 lat i od samego początku używamy wysokiej jakości produktów kupowanych od sprawdzonych dostawców.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.