Zorganizowane po raz drugi Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni Sweets & Coffee Forum 2016 okazało się ogromnym sukcesem. W spotkaniu uczestniczyło 250 osób z całej Polski. Dyskusje panelowe, wystawy, spotkania dostawców z „kupcami” z sieci oraz rozstrzygnięcie konkursu Sweets & Coffee Awards 2016 – to wszystko odbyło się wczoraj w Sheraton Warsaw Hotel.
 

Znamy finalistów i zwycięzców drugiej edycji Sweets & Coffee Awards 2016. Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród laureatom nastąpiło podczas uroczystej Gali na zakończenie Forum Rynku Kawiarni, Cukierni i Lodziarni Sweets & Coffee Forum, które odbyło się 24 maja br. w Sheraton Warsaw Hotel. Nagrody zostały wręczone w 10. kategoriach.

Prelekcje, dyskusje panelowe, wystawy, spotkania z „kupcami” z sieci oraz wręczenie nagród dla najlepszych obiektów noclegowych - to wszystko odbędzie się 8 grudnia w Westin Warsaw Hotel podczas najważniejszego spotkania branży hotelarskiej w Polsce - XI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel.

Dotarliśmy do informacji, że spółka BiaVita Polska, należąca do grupy kapitałowej Satoria Group, przygotowuje się do otwarcia rozbudowanego i zmodernizowanego Sanatorium Uzdrowiskowego Augustów. Zakończenie planowane jest na grudzień br. Inwestycja kosztować będzie ok. 26 mln złotych.

Hotel Falcon otwarty

Jak udało nam się ustalić, inwestycja, w ramach której w stolicy województwa podkarpackiego powstał nowoczesny trzygwiazdkowiec, dobiegała końca. Hotel Falcon właśnie został otwarty.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Komentarz

Komentarz dnia

Costa: Dostawcy powinni przyjąć naszą perspektywę

Michał Wojtczak Head of Procurement & Supply Chain Department Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.