Już w trakcie pierwszych miesięcy działalności utworzona w kwietniu w 2016 r. Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu silnie zaznaczała zasadność swojego istnienia. Zabierając głos w najważniejszych dla branży kwestiach legislacyjnych. Zdołała też już zgromadzić ponad 1600 członków.

Restaurator z krwi i kości. Ten biznes tak go pochłonął, że nigdy nie myślał o innym zawodzie. Przebył całą ścieżkę rozwoju – od pomocy kelnera, podczas długoletniego pobytu w Nowym Jorku, do właściciela warszawskich restauracji – Merliniego 5 oraz Mokotowska 69. Andrzej Rudnicki-Sipayłło opowiedział mi jak wyglądała gastronomia 30 lat temu oraz jak prezentuje się dziś.

Międzyzdroje, ze względu na swoją lokalizację, rządzą się zupełnie innymi prawami niż duże aglomeracje. Także pod kątem dostawców – mówi Monika Kowalska, dyrektor generalna Vienna House Amber Baltic
Miedzyzdroje.

Niekwestionowany lider zasięgu w grupie restauratorów! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla ponad 35 000 odbiorców Horecanet.pl, 15 500 subskrybentów newslettera otrzymuje je na swoją skrzynkę, natomiast 8 000 egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty dotarcia. Zapraszamy do lektury i współpracy reklamowej!

Dotarliśmy do informacji, że zlokalizowany przy ul. Cichej, tuż przy plaży Ośrodek Baltivia jest w trakcie przebudowy. W jego miejscu powstaje całkiem nowy hotel. Jego otwarcie planowane jest na sezon 2018.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Nowa osoba w Vienna House

13 lutego 2017

Komentarz

Komentarz dnia

MJM: Zmiany w branży idą w dobrym kierunku

Wojciech Jazowiecki dyrektor zarządzający MJM Group

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.