North Food na fali rozwoju

Spółka działa na rynku od 16 lat. Obecnie zarządza 42 restauracjami. W styczniu 2016 roku funkcję prezesa North Food objął Szymon Adamczuk. Po dwóch latach, w rozmowie z nami opowiedział m.in. o celach zrealizowanych i tych jeszcze do osiągnięcia, o szerokich planach rozwoju poszczególnych marek, podboju nowego rynku oraz wyzwaniach związanych z sytuacją w branży.

W jaki sposób lubią być goszczeni, co sprawia im najwięcej przyjemności, co czasem doskwiera, do których obiektów chętnie powróciliby prywatnie, a także, jak to jest z tym basenem, żelazkiem czy przedłużaczem.. - m.in. o tym Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk opowiedzieli nam w ekskluzywnym wywiadzie

Bardzo ważne przy budowaniu Zespołu było zrekrutowanie odpowiednich osób na najwyższe stanowiska zarządzające w hotelu – Leaderów swoich Zespołów. To te osoby wspólnie tworzą tę wyjątkową dla Raffles kulturę pracy, ale i podejmują ważne, strategiczne decyzje - powiedziała w rozmowie z nami Jolanta Neumann, Dyrektor ds. Personalnych

Działający od połowy 2013 roku BoniFaCio SPA & Sport Resort właśnie został rozbudowany o nową część, którą mieliśmy okazję osobiście obejrzeć. O inwestycji, potrzebach gości, rynku oraz kolejnych planach rozmawiamy z Maciejem Szpotem, prezesem firmy BFC, będącej właścicielem obiektu.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, uczestnictwo w konkursie Sweets & Coffee Awards 2018 z uroczystą Galą i kolacją w Sheraton Warsaw Hotel. Zapraszamy serdecznie!
 

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.