Szykuje się kolejne otwarcie lokalu sieci kawiarni z żywnością i napojami ekologicznymi certyfikowanymi. Tym razem Organic Coffee & more będzie znajdowało się po stronie prawobrzeżnej Warszawy, na ul. Grochowskiej.

Z początkiem lipca, w stolicy Małopolski, została otwarta druga restauracja słynąca z serwowania oryginalnych żeberek. Nasza redakcja, podczas ostatniej wizyty w Krakowie, miała okazję odwiedzić miejsce. Pierwszy lokal pod szyldem Rzeźni, znajduje się przy ulicy Bożego Ciała 14, nowy zlokalizowany jest w obrębie Starego Miasta, przy Placu Dominikańskim.

Nowy hotel w Krakowie

Nowy hotel w Krakowie

25 sierpnia 2016

Tak jak zapowiadaliśmy, z początkiem sierpnia swoich pierwszych gości przyjął, znajdujący się w ścisłym centrum Krakowa, Hotel Legend. Operatorem obiektu jest firma Jordan Group, posiadająca w swoim portfolio czterogwiazdkowy hotel, pensjonat oraz pokoje noclegowe.

Sieć Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc. ogłosiła porozumienie ze spółką Bristol w sprawie uruchomienia hotelu Four Points by Sheraton Zakopane. Otwarcie planowane jest w pierwszym kwartale 2020 r.

Rusza czwarty lokal sieci

Jak udało nam się ustalić, otwarcie nowego lokalu tej międzynarodowej sieci zaplanowane jest na dzień 1 września w popularnym centrum handlowym Sukcesja w Łodzi. Będzie to czwarta restauracja Vapiano w Polsce i pierwsza poza Warszawą.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Telepizza: Gastronomia w dobrej kondycji

Leszek Nowak menadżer ds. rozwoju Telepizza Poland

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.