Niekwestionowany lider zasięgu w grupie restauratorów! Czasopismo dostępne bezpłatnie dla ponad 35 000 odbiorców Horecanet.pl, 15 500 subskrybentów newslettera otrzymuje je na swoją skrzynkę, natomiast 8 000 egzemplarzy jest drukowanych i rozsyłanych imiennie. Gwarantuje najszerszy zasięg i najniższe koszty dotarcia. Zapraszamy do lektury i współpracy reklamowej!

Odwiedzają je średnio 2-3 razy w miesiącu i wydają zazwyczaj jednorazowo od 10 do 20 zł. Najczęściej odwiedzane są lokalne, nie sieciowe cukiernie i lodziarnie. Spośród sieciowych cukierni i lodziarni najbardziej znane są marki Grycan oraz E.Wedel, a najczęściej odwiedzane Grycan i Cukiernie Sowa. – wynika z badania Sweet Monitor ARC Rynek i Opinia.

Nowy lokal House of Donuts

Sieć lokali serwująca amerykańskie pączki już wkrótce uruchomi swój piąty stacjonarny lokal. Będzie się znajdował w krakowskiej Galerii Kazimierz. To już trzeci punkt pod szyldem House of Donuts w tym mieście.

Grupa Warszawa, posiadająca kilka popularnych, działających w stolicy lokali gastronomicznych uruchomiła swoją kolejną restaurację. Biała - zjedz i wypij znajduje się w sercu Saskiej Kępy, w Willi Łepkowskich. We wczorajszej, ekskluzywnej rozmowie z naszą redakcją twórcy Grupy zdradzili kolejne plany... ale o tym już w najbliższym wydaniu Nowości Gastronomicznych.

Udało nam się dotrzeć do informacji, że już niebawem swoich pierwszych gości przyjmie czterogwiazdkowy, luksusowy Hotel Grand Ascot, który powstał przy ul. Szujskiego 4 w Krakowie. Właścicielami są przedsiębiorcy, którzy od kilku lat przy ul. Radziwiłłowskiej prowadzą trzygwiazdkowy obiekt pod nazwą Ascot Hotel.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

W spa królują holistyka i orientalne zabiegi

Katarzyna Krzeptowska – Gredka menadżer spa Aries Hotel & Spa

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.