Firma zarządzająca sieciami restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook, zdecydowała o przyjęciu oferty Grupy Żywiec i podpisaniu umów dotyczących zakupu sieci franczyzowej Piwiarnia Warki, liczącej 67 lokali oraz współpracy z Grupą Żywiec. Wartość transakcji to 12 mln zł, które Sfinks ma zapłacić w ciągu 6 lat.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! Sprawdzone sposoby na rozwój biznesu, praktyczne porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, udział w całodziennych dyskusjach i prelekcjach, kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół oraz partnerów w biznesie, uczestnictwo w konkursie Food Business Awards 2017 wraz z uroczystą kolacją i Galą - to wszystko czeka na uczestników. Zapraszamy serdecznie!

Kamil Hagemajer, współwłaściciel sieci barów mlecznych Mleczarnia Jerozolimska, restauarcji Yugo, a także Baru Prasowego i Baru Gdańskiego weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Jest dobrze, ale czy może być jeszcze lepiej? Prognozy, trendy, zmiany na polskim rynku gastronomicznym” podczas XV Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2017.

Jak powiedział w rozmowie z nami Tomasz Bursztynowicz, dyrektor pionu hotelowego w resorcie Nosalowy Dwór, obiekt ten to w dalszym ciągu rozwijająca się inwestycja. W chwili obecnej trwają prace obejmujące zagospodarowanie terenu wokół hotelu. Ale to nie koniec planów.

Oferta producentów i dostawców, trendy w projektowaniu, innowacyjne sposoby na aranżację, porady dotyczące doboru mebli, kosmetyków, armatury, tekstyliów i oświetlenia – wszystko to znajdą Państwo w dodatku specjalnym „Pokój i łazienka”, który znajdzie się już w najbliższym wydaniu czasopisma hotelarzy - Świat Hoteli.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Prezes Batida o tym jak stworzyć idealny tort

Jolanta Radziszewska współwłaścicielka, prezes Batida

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.