W kompleksie Centrum Bankowo-Finansowego przy Nowy Świecie, zlokalizowanym tuż przy Rondzie de Gaulle’a, otwarto kolejny koncept gastronomiczny. Jest to lokal sieci oferującej soki Frankie's. Aktualnie w ramach marki działa siedem punktów.

Położony nad otwartym morzem, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego resort, w którego skład wchodzą dwa wcześniej oddane (2013 i 2015 rok) budynki apart hotelowe Gwiazda Morza, rozbudowywany jest o ekskluzywny hoteL. Do użytku zostanie oddany w pierwszym kwartale 2019 r.

Zawsze i dla wszystkich bezpłatny dostęp do pełnego wydania! Czasopismo ogólnodostępne dla ponad 30 000 użytkowników portalu www.horecanet.pl, ponad 15 000 subskrybentów otrzymuje je na swój adres e-mail, a 8 000 jest drukowanych i rozsyłanych imiennie do właścicieli kawiarni, cukierni i lodziarni. Zapraszamy do lektury!

Jak udało nam się ustalić, zlokalizowana w centrum stolicy restauracja Dwie/3 zmieniła nazwę. Teraz klienci będą odwiedzać Wilczą 50. Właścicielka posiada jeszcze jeden lokal, po drugiej stronie Wisły o nazwie Boska! Praga. Dotarliśmy do informacji, że już niebawem, również na Pradze, otworzy kolejną restaurację. Aktualnie poszukiwana jest osoba na stanowisko menadżera.

W czerwcu zakończył się kolejny etap modernizacji czterogwiazdkowca. W wyniku przeprowadzonych prac hotel wzbogacił się o nowy hol recepcyjny połączony z lobby barem.

REKLAMA

Wiadomości

Ogłoszenia o pracę

Komentarz

Komentarz dnia

Karolina Stępniak: To co lubię

Karolina Stępniak redaktor naczelna Świat Hoteli

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.