365 nocy w hotelach Radisson Blu do wygrania

Udostępnij artykuł

Konkurs „Greatest holiday in the world” potrwa do 24 lipca 2010 roku. Jak informuje sieć, aby wygrać trzeba wejść na stronę http://www.greatestholiday.radissonblu.com. Tutaj należy zagłosić udział i uzasadnić dlaczego zasługuje się na nagrodę. Następnie trzeba zmobilizować jak największą liczbę osób do głosowania online właśnie na siebie. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej głosów.

The Rezidor Hotel Group jest jedną z najszybciej rozwijających się firm branży hotelarskiej na świecie. Działa od 1993 roku. Portfolio grupy zawiera obecnie około 390 hoteli liczących ponad 83 tys. pokoi w 62 krajach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodnie. Rezidor Hotel Group zarządza obecnie markami Radisson Blu Hotels & Resorts, Regent Hotels and Resorts, Park Inn oraz Country Inns&Suites. W 2009 roku przychody Grupy Rezidor spadły o 13,7 proc. w stosunku do roku 2008 i wyniosły 677,2 mln euro.

W Polsce działają hotele dwóch marek Rezidora – Radisson Blu i Park Inn. Hotele marki Radisson zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie, Szczecinie i Wrocławiu oraz otwarty w połowie maja 2009 roku – w Gdańsku. Pierwszy hotel Park Inn w Polsce ruszył 2 kwietnia 2009 r. w Krakowie. Jak już informowaliśmy, w lutym 2012 roku we Wrocławiu zostanie otwarty następny obiekt tej sieci.
 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 24.06.2010
Aktualizacja: 24.06.2010