W najnowszym wydaniu czasopisma Nowości Gastronomicznych ukaże się rozmowa ze współwłaścicielem wrocławskich restauracji La Maddalena i Między Mostami – Maciejem Nowaczykiem oraz szefem kuchni Między Mostami – Łukaszem Budzikiem.

Poza tym w numerze m.in.:
- Jan Paszkowski o koncepcie OMA,
- Szef kuchni Butchery & Wine – Marek Burakowski o 15-leciu restauracji,
- Grzegorz Szymański o rozwoju Enata Bread,
- Marta Stoczewska i Michał Makowski opowiadają o tworzeniu nowego miejsca w Warszawie,
- 125 lat Hotelu Bristol i gastronomiczne wyzwania,
- Śniadania regionalne,
- Adam Sojka z Grand Cafe o historycznej przestrzeni.
Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do właścicieli niezależnych, inwestorów, kupców, a także decyzyjnych hotelarzy w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce.
O magazynie Nowości Gastronomiczne
Nowości Gastronomiczne to najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży gastronomicznej. Każdy numer trafia do właścicieli, zarządów sieci, dyrektorów, menadżerów, inwestorów, a także do osób odpowiedzialnych za inwestycje, zaopatrzenie i wyposażenie. Dzięki eksperckim artykułom oraz wywiadom z liderami rynku, czasopismo dostarcza rzetelnych informacji i inspiracji niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji.
OSTATNIE WYDANIE
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2025
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<
Czasopismo ukazało się w wersji drukowanej oraz elektronicznej, która posiada także wymiar interaktywny. Oznacza to, że nie tylko publikacja dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce, ale również umożliwi bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.
Wydawcą jest BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, SPA & Wellness Business Forum, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.
Kontakt z Wydawcą
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl
Milena Kaszuba-Janus
redaktorka naczelna Nowości Gastronomicznych
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

