Accor otworzy pierwszy MGallery w Albanii

Dzięki współpracy z Grupą Balfin, na riwierze powstanie butikowy ośrodek wypoczynkowy. Hotel zlokalizowany w Palasa będzie liczył 112 luksusowych pokoi. Pierwszych gości przyjmie w kwietniu 2024 roku.

Grupa Accor podpisała umowę franczyzową z Green Coast Hotel LLC. Jej częścią jest Balfin – jedna z najbardziej znaczących grup inwestycyjnych w Albanii i całym regionie. Dzięki zawartej współpracy, na jońskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, powstanie pierwszy hotel MGallery. Butikowy hotel zaoferuje gościom 112 luksusowych pokojów i apartamentów.

Albania jest wciąż nieoszlifowanym brylantem Bałkanów, pełnym urokliwych destynacji sprawiających, że to miejsce, które trzeba odwiedzić. Z tego powodu, cieszymy się, że możemy wprowadzić do tego kraju kolejne marki z portfolio Accor. W nadziei, że więcej turystów z całego świata będzie mogło odkryć jego uroki. Kolekcja butikowych hoteli MGallery zapewnia niesamowity początek do przedstawienia lokalnej kultury, tradycji i historii w iście luksusowym otoczeniu. Wierzymy, że pierwszy hotel MGallery w Albanii zdobędzie serca gości. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze i lokalizacji zapewniającej wymarzone wakacje – mówi Dilek Sezer, Development Director, South-Eastern Europe, Accor.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

Hotel Green Coast MGallery zaoferuje gościom szeroką ofertę gastronomiczną. Znajdą się w niej: restaurację, bar w lobby, ekskluzywne foyer, VIP klub i strefę bankietową przeznaczoną do spotkań. Dodatkowo każdy będzie mógł skorzystać ze specjalnych atrakcji w postaci zielonych przestrzeni na najwyższych piętrach, prywatnych loggi czy plaży wyłącznie dla gości hotelu.

Współpraca z Accor to kamień milowy w rozwoju krajowego sektora turystycznego, dzięki której Albania stanie się jedną z destynacji klasy premium w regionie Morza Śródziemnego. Jesteśmy dumni z tego, że możemy połączyć siły i wspierać rozwój lokalnej gospodarki i międzynarodowej turystyki – mówi Ardiana Sokoli, Real Estate Vice President, Balfin Group.

Początek prac budowlanych jest planowany na ostatni kwartał 2021 roku. Z kolei otwarcie hotelu na kwiecień 2024 roku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.