Adam Strażecki odchodzi z Chopin Airport Development

Udostępnij artykuł

Adam Strażecki stanowisko prezesa zarządu, wtedy jeszcze spółki Port-Hotel, objął w połowie 2014 roku. Pod jego przewodnictwem firma zmieniła nazwę na Chopin Airport Development, ogłosiła nową strategię rozwoju i przeformułowała współpracę z Marriott dzięki czemu doszło do wznowienia budowy hotelu Renaissance.

adam strażecki

Rynek hotelarski dowiedział się o kolejnych planach i inwestycjach, w tym między innymi rozpoczęciu projektu budowy hotelu Moxy w pobliżu lotniska w Pyrzowicach, nabyciu obiektu konferencyjno-wypoczynkowego w Juracie, a później rozpoczęciu współpracy z siecią hotelarską Best Western. Dzięki konsekwentnie prowadzonym działaniom promocyjnym i wizerunkowym, przyczynił się do tego, że marka Chopin Airport Development stała się rozpoznawalna, nie tylko w branży. Prezesa mogliśmy bliżej poznać dzięki programowi telewizyjnemu, w którym wziął udział.

ŚWIAT HOTELI
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
– link do aktualnego numeru: MARZEC 2016

– Odchodzę w bardzo ciekawym momencie. Jestem dumny z tego co już udało się osiągnąć i z tych projektów, które się toczą. Mam nadzieję, że kolejnemu zarządowi uda się je doprowadzić do końca w zamierzonym przez nas kształcie. Stery spółki przekazuję osobie, która daje taką rękojmię. Nowy prezes jest osobą powszechnie znaną i poważaną w branży – powiedział w rozmowie z nami Adam Strażecki.

Już wkrótce poinformujemy Państwa kto przejmie stanowisko prezesa w spółce!

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.04.2016
Aktualizacja: 11.06.2024