Atrakcje kulinarne na IKEA Festiwal

Udostępnij artykuł
16 września br. marka zorganizuje pierwszy globalny 24-godzinny festiwal. Artyści, projektanci, DJ-e, szefowie kuchni oraz wiele innych osób zamieni swój dom w wirtualną scenę.

Jakość czasu spędzanego we własnych czterech ścianach jeszcze nigdy nie była tak ważna, dlatego IKEA chce „otworzyć nam drzwi” do lepszego życia w domu poprzez festiwal online. Wezmą w nim udział zarówno muzycy, jak i znani na całym świecie projektanci czy kucharze. Ich codzienne salony, kuchnie i podwórka zamienią się w trakcie wydarzenia w wirtualne sceny. Event transmitowany będzie z ponad 100 domów na ponad 50 rynkach IKEA na całym świecie, a udział w nim będzie bezpłatny i otwarty dla każdego z dostępem do internetu.

Życie w domu w ciągu ubiegłego roku nabrało dla każdego z nas zupełnie nowego znaczenia,
a dzięki wirtualnemu wydarzeniu możemy otworzyć drzwi do wielu mieszkań na całym świecie – celebrując tym samym indywidualność i kreatywność. Pierwszy IKEA Festiwal będzie naszą największą globalną podróżą po domach mówi Olivia Ross Wilson, dyrektor ds. komunikacji w Grupie Ingka (IKEA Retail).

Wśród oferowanych wydarzeń znajdą się również kameralne koncerty w domach artystów oraz DJ-ów takich jak: MØ, Masego czy NIKI oraz atrakcje ze świata kulinariów. Podczas kuchennych rozmów, m.in. z Giovannim Leddonem, toczyć się będą dyskusje na tematy związane ze środowiskiem i cyrkularnością. Natomiast znani szefowie kuchni, w tym Pasta Queen, w trakcie kulinarnych pokazów zaprezentują swoje ulubione przepisy.

Aby wziąć udział w IKEA Festiwal i zapoznać się z pełnym programem wystarczy wejść na stronę IKEA.pl/Festiwal. Festiwal otworzy swoje drzwi o 8:00 rano w czwartek 16 września 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Link do wydarzenia: IKEA.pl/Festiwal
Link do planu spotkania:  IKEA-Festival-schedule.pdf

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.09.2021
Aktualizacja: 14.09.2021