Batida: Katarzyna Starzyńska nową dyrektor sprzedaży HoReCa

Udostępnij artykuł
Wraz z rozwojem marki w segmencie HoReCa, przyszedł czas na zmianę w strukturach firmy. Katarzyna Starzyńska przez ostatnie 10 lat była związana z Belvedere Gourmet Group.

Całe swoje życie zawodowe związana jest z hotelarstwem i gastronomią. Ukończyła studia Hotelarsko-Gastronomiczne w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie. Katarzyna Starzyńska swoją karierę zawodową zaczęła w Hotelu Europejskim. Następnie, po szybkim awansie wewnętrznym, pełniła obowiązki Managera Baru ‘Cherry Casino’ w ówczesnym Hotelu Victoria w Warszawie (obecny Sofitel Victoria).

Kolejnym miejscem, w którym zdobywała doświadczenie był Hotel Bristol (obecny Royal Collection). Pracowała w nim przez 15 lat, pełniąc ostatecznie funkcję zastępcy dyrektora ds. gastronomii. Zdecydowana na zmiany, przejęła stanowisko dyrektora restauracji Belvedere w Warszawie i związała się z Belvedere Gourmet Grup. Pracując w tych prestiżowych miejscach, gościła m.in. królową Elżbietę II, Margaret Tacher, księcia Williama i księżną Kate. Także prezydentów USA, Baracka Obamę i Donalda Trumpa oraz światowej sławy gwiazdy muzyczne m.in. Michaela Jacksona czy Charliego Wattsa z The Rolling Stones.

Do jej obowiązków będzie należało zarządzanie wszystkimi pionami sprzedaży HoReCa oraz realizacja strategii.

Jesteśmy szczęśliwe, że do naszego zespołu dołączyła specjalistka z tak ogromnym doświadczeniem. Wierzymy, że nie tylko doskonała znajomość branży, ale i wyjątkowe zdolności komunikacyjne Kasi ożywią markę i zwiększy się tym samym tempo rozwoju Batidy w segmencie Horeca. Nie możemy doczekać się efektów naszej współpracy. Życzymy Kasi wielu sukcesów! – mówi w imieniu zarządu Batida, Caroline Radziszewska, viceprezes.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE kwiecień – maj 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 18.06.2021
Aktualizacja: 21.06.2021