Best Western Hotel Jurata z nowymi pokojami

Udostępnij artykuł
Do użytku gości zostało oddanych 30 gruntowanie wyremontowanych, w pełni wyposażonych pokoi w nowej części hotelu. Jeszcze w tym sezonie wakacyjnym turyści mogą korzystać z dodatkowych pokoi w tym obiekcie, położonym na Półwyspie Helskim.

Modernizacji poddano 27 pokoi z łazienkami, dwa pokoje typu studio z częścią dzienną, aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Także jeden apartament z rozbudowaną, przestronną częścią dzienną, aneksem kuchennym, wydzieloną sypialnią, łazienką i dużym tarasem. Pokoje są przestronne, posiadają sofy wypoczynkowe z możliwością rozłożenia. To pozwala uzyskać dodatkowe miejsce noclegowe. Łazienki stanowiące stylistycznie integralną część pokoju. Utrzymane są również w nowoczesnym stylu. Część pokoi ma dostęp do prywatnego balkonu z widokiem na otaczający sosnowy las. Typowy dla krajobrazu Półwyspu Helskiego. Położenie Best Western Hotel Jurata w kurorcie pozwoli na wypoczynek w zacisznym otoczeniu przyrody. Dodatkowo posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać ze zniżek.

Mamy nadzieję, że możliwość pobytu w nowych pokojach Best Western Hotel Jurata zachęci naszych gości do spędzenia tegorocznego urlopu w najbardziej ekskluzywnym kurorcie w Polsce – w Juracie. W naszych nowoczesnych pokojach goście poczują bliskość plaży, a bezpośrednie sąsiedztwo lasu sosnowego umożliwi wyciszenie i wypoczynek. Jak co roku nasza załoga przygotowała także wiele atrakcji dla najmłodszych, co umili pobyt szczególnie rodzinom z dziećmi. Gorąco zapraszamy do wypoczynku w naszym hotelu, jeszcze w trakcie trwającego sezonu wakacyjnego  podkreśla Michał Szopa, dyrektor Best Western Hotel Jurata.

75 pokoi, sala konferencyjna, basen i spa

Celem prac remontowych było dostosowanie nowych pokoi, zlokalizowanych w dawnym budynku Melodia, do standardów marki Best Western, który finalnie został włączony do Best Western Hotel Jurata. Dzięki temu powstał kompleks zlokalizowany na Półwyspie Helskim. W otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, który dysponuje 75 pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i spa. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, jak również organizację spotkań biznesowych.

Best Western Hotel Jurata położony jest w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Polsce. Włączenie do niego niedawno wyremontowanych pokoi, daje klientom zwiększoną gwarancję jakości i bezpieczeństwa w oparciu o program We Care Clean. Wierzymy, że rozszerzenie standardów globalnej marki Best Western na cały kompleks pozytywnie wpłynie na doświadczenia gości. Także zachęci ich do ponownych odwiedzin tego wyjątkowego miejscapowiedziała Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> KLIKNIJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNYM WYDANIEM <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.07.2021
Aktualizacja: 29.07.2021